Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Dodanie mebli


ThanosMinecraft

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): KlamiX_
Propozycja dotyczy (tytuł): dodanie mebli
Opis propozycji: Dodanie mebli żeby domki i inne budowle ładniej wyglądały np. Ktoś będzie budował dom z salonem to sobie by dodał do tego salonu kanapę, a do kuchni blat, blat zakręcany, stolik i krzesła ta modyfikacja by dodała tyle możliwości do budowania, że można by było tworzyć  większe ładniejsze i przytulniejsze domki.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admini zawsze odrzucali taką propozycję z pretekstem, że gracze będą mniej kreatywni ale dla mnie to jest spoko pomysł. Pobieranie moda to zły pomysł, lepiej sprawdziłby się tekstur pack lub plugin (jeżeli istnieje). Dla chcącego nie ma nic trudnego. Być może z dodaniem mebli byłoby dużo trudu dla administracji ale myślę, że dzięki temu serwer byłby bardziej popularny. Dodanie mebli byłoby eksperymentem na 1 edycję, jeżeli by się spodobał graczom, mogłoby to zostać. 

  • Superka 2
  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, myślę, że taki pomysł byłby dosyć "lago-genny". Tak jak inni wyżej napisali, vanilla minecraft daje już bardzo dużo możliwości do bycia kreatywnym beż żadnych dodatków w postaci pluginu czy moda na meble.

  • Like 2

2020-10-23_05_51_51.png.d56fc8d44015b317e09de56d9b2d0412.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Propozycja została odrzucona!

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...