Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

MarcelQ

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: xm4rc3lq
Nick Administratora, który banował: Zabsong
Kiedy to się stało?: 10.01.2023
Opis sytuacji: Piszę w sprawie mojego perm bana za omijanie systemu blokad, ponieważ nie chciałbym, żebym miał tego perm bana na moim koncie, gdyż chciałbym dalej kontynuować rozgrywkę na super serwerze, jakim jest RealCraft. Kupiłem sobie svipa drugiego dnia edycji i nie chciałbym stracić moich pieniędzy, które wydałem by urozmaicić sobie rozgrywkę i wspierać serwer + chciałbym wrócić do gry. Po zakupieniu SuperVip'a pograłem około 10 min i zaczął mnie sprawdzać Casp2115, a ja wtedy grałem ogólnie na lunarze cały czas od początku edycji, czysto bez cheatów zacząłem tę edycje grać tylko, że miałem w plikach jeszcze Wurst'a nie usuniętego, dlatego wolałem się przyznać do posiadania cheatów. Później po banie zrobiłem multi-konto w celu uniknięcia tego bana, żeby dalej grać, aby nie zostać w tyle z nową edycją, ale żałuje tego znów:/, bo za bardzo zaryzykowałem i bardzo źle się z tym czuje, że znowu zostałem przyłapany, ale wiem i rozumiem, że jest to wyłącznie moja wina. Obiecuję, że się poprawie na tej edycji  i wszystko będzie dobrze. Chciałbym wrócić znów do gry na moim koncie, ale proszę o skrócenie perm bana;(. Chciałbym wrócić i grać normalnie na serwerze uczciwie na Lunar Client'cie ,bo mam naprawde dosyć już banów i chciałbym spokojnie wrócić na nowo i grać sprawiedliwie bez żadnych banów już. 
Screen banahttps://imgur.com/a/4gEDfN3

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Bardzo głupio postąpiłeś, tworząc multikonto podczas blokady na swoim głównym koncie, dobrze wiedząc, że za to jest perm ban. To podanie wyjątkowo zaakceptuje i skrócę Twoją blokadę do 14 dni. Jest to blokada, jaką dostałbyś za cheaty. Przez te parę dni masz czas, aby usunąć niedozwolone modyfikacje z komputera. Od dziś masz 14 dni na refleksje, Zastanów się ponownie nad tym, co zrobiłeś - kolejnej szansy już nie będzie.

Edytowane przez KrychaMieczXD
  • Superka 4

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Administracja zdecydowała, że można zdjąć blokadę!

Miłej gry!

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...