Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

TheDertixPL

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: TheDertixPL
Nick osoby oskarżonej: DuyyX
Miejsce wydarzenia: Serwer Minecraft
Data i godzina wydarzenia: 2023.01.10 18:42
Opis sytuacji: DuyyX Ogłaszał się na czacie, że sprzeda villagerów, napisałem do niego ile za jednego, odpisał 40k, no to się zgodziłem, kazał mi chwile poczekać, żeby przeniósł villagerów w jakieś inne miejsce, po jakimś czasie napisał, że już i żebym przelał. Przelałem i oczekiwał jeszcze 20k dopłaty niby za przeniesienie tych villagerów o czym wcześniej nie było mowy (W screenshootach jest screen historii wiadomości gdzie o czymś takim nie było mowy) i napisałem, żeby oddał hajs w takim razie - oczywiście tego nie zrobił i po kłótni z nim na msg po prostu wyszedł z serwera. Niestety po fakcie zobaczyłem, że na poprzedniej edycji też tak scamował ludzi i też ktoś o nim napisał na forum (Wystarczy w lupce wpisać DuyyX) 
Dowody

1.png

2.png

3.png

4.png

                                                                               dua-lipa-mood (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda mam screnny , że o godzine 18.42 napisałem musisz zaplacic 60k bo musiałem ich przenieść i to troche trwalo tu mam screnny ze to bylo przed tym jak oskarzyłeś  mnie ze nie pisałem że masz wyslac mi 60k i obwiniałes mnie o jakieś urojenia.image.thumb.png.e6e824f8fb5c2821bb2bbc8f6485eb60.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DuyyX napisał:

Nie prawda mam screnny , że o godzine 18.42 napisałem musisz zaplacic 60k bo musiałem ich przenieść i to troche trwalo tu mam screnny ze to bylo przed tym jak oskarzyłeś  mnie ze nie pisałem że masz wyslac mi 60k i obwiniałes mnie o jakieś urojenia.image.thumb.png.e6e824f8fb5c2821bb2bbc8f6485eb60.png

 

Widać jak byk na ss'sie, że napisałeś do jakiegoś TheDekrux, nie wierze, że tego wcześniej nie zauważyłeś. 

EDIT: Bardzo dziwnym trafem ten TheDekrux wbił na serwer na krótko przed twoim scamem, grając 2 godziny chłop ma nagle 42k czyli bardzo podobna suma do tej na którą mnie oscamowałeś, a ty dziwnym trafem na koncie masz tylko 82$. Znajomy? multikonto?  

Dowód1.PNG

dowód2.PNG

Edytowane przez TheDertixPL
Nowe informacje

                                                                               dua-lipa-mood (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale je nie widzielaem ze napisałem do tego TheDekrux mieliście bardzo podobne nicki i sie pomyliłem a osadnikow mam i nie chciałem cie oskamowac , pieniedze moga zostać zwrocone ale ban powinnien zostac usuniety.

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

Kara została już wydana przez @zabsong . Skargę zamykam

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

Skarga na Gracza została zaakceptowana!

Gracz otrzyma karę adekwatną do popełnionego czynu!

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...