Skocz do zawartości

Zupełnie Inni Z Drugiej Strony


Mariooo1337

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne zastanawialiście się skąd ja się wziąłem i jaka jest szansa na to, że gram na tym samym serwerze co wy, więc chce zadać to samo pytanie wam🤨👆. Jest tyle serwerów minecraft a ja wybrałem właśnie ten ☺️. Jest to tzw.  mi amor od dzieciaka. Zacząłem dawno temu swą przygodę 🔙, już w ok. 2015 roku zacząłem grę na tym ścierwie - żeby nie było, że jestem wrogo nastawiony🙄, słowo to jest słowem zamiennym dla amfetaminy zmieszanej z różnymi substancjami lub odpadami z produkcji innych narkotyków, to tylko taka ciekawostka🤗👍👍.  Gra sprawiała mi przyjemność, mimo, że była to tylko symulacja powtarzająca się w kółko [otwarcie edycji > /warp s > szukanie osadników > /warp parkour > otwarcie netheru > otwarcie endu  (były też inne kombinacje)]. Raz pokusiłem się o wandalizm rozstawiając tabliczki z przesympatycznymi słowami w kierunku administracji, lecz grałem z zupełnie innym nickiem, niż teraz, który sobie wybrałem i który był moim najlepszym wyborem. Dzięki wyrazie Mario dało się osiągnąć bardzo dużo - założyć kanał na yt i małymi lub wielkimi stopami dojść do progu pół tysiąca subskrybcji z krótszymi lub większymi przerwami. 

Więc żegnam się z wami Adios Muchachos!  (nie że kończę zupełnie swoją karierę😎)

Jak na tą chwile, wstrzymuje robienie odcinków z serwera, lecz idę w stronę tworzenia filmów 🤡. Jak na razie mój cel to w pełni ukończyć projekt "ZIZDS" który zapoczątkowałem nieco ponad rok temu😛 (może się to ciągnąć jeszcze tak do 2030 roku najwcześniej 😂🤣🤣🤥). Wgl dla niewtajemniczonych to co jest w tytule postu, oznacza ekranizacje kilku części odsłon Filmu ZIZDS w zupełnie innych ramach czasowych panowania różnych osobowości z administracji👑. 1 część to będzie tzw. mieszanka studencka z  powodu zmiany programów do montowania jak i tworzenia grafik (przeskok z innych do drugich💀), nie będzie to jednak od samych początków, bo poczta przesłała nowy scenariusz kiedy, film był już dokańczany. Myślę, że do kolejnych odsłon uda mi się zrobić wywiady z innymi osobami z administracji, którzy mają już długi staż i z chęcią udzielą głosu 🤐

W 1 części wielki włodarz już się udzielił a więc Hasta la vista i czekamy na filmior 🐗🤙🤙

27.11.2022 Godz: 16:00

  • Thinking 3

           AgileBlackandwhiteCentipede-size_restricted.gif.fe4b99641187e79d5327e23f0c009e7d.gif ZIZDS

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...