Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

LorenzoSanchez


LorenzoSanchez

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: LorenzoSanchez


Nick Administratora, który banował: KrychaMieczXD


Kiedy to się stało?: Dzisiaj (24.11.2022, 21:20)


Opis sytuacji:

 

Wszystko miało miejsce 24 listopada o godzinie 20:04, kiedy pierwszy raz w mojej histori postanowiłem zgromadzić ważny surowiec, mianowicie netherite.

W tym oto momencie aktywowałem moją wejściówkę do wymiaru nether, aby rozpocząć poszukiwania nether debritsu. Przemierzyłem około 1000 kratek, aby odejść od wszelakiego rodzaju griefu i wkopać się na poziom Y 16. Po rozpoczęciu mojej przygody z kopaniem natrafiałem wiele razy na debrits, lecz po wykopaniu go wyskakiwał mi tylko komunikat o tym, iż mam tylko 30% na wydropienie go.

Po tym, jak rozkopałem 6 debritsu i ani jeden mi nie wypadł, postanowiłem udać się na centrum pomocy, aby zapytać, czy coś się nie zepsuło (ponieważ komunikat się więcej nie pokazywał). Po odczekaniu dokładnie 34 sekund zostałem odciszony oraz dołączył do mnie administrator zwany berkowskyy, wyjaśnił mi on sytuację z debritsem i okazało się, że poprostu mi się nieposzczęściło.

Po pożegnaniu się z owym administratorem wyszedłem z kanału teamspeak3 oraz rozpocząłem dalsze kopanie. Używałem mało znanej taktyki, która polega na tropieniu tuneli za pomocą informacji podanej po naciśnięciu klawisza "F3". Szukałem miejsc, w których niebyło nic rozkopane, aby mieć większe szanse na znalezienie nieszczęsnego debritsu. I nagle po nieustannych poszukiwaniach, po tym, jak chciałem wejść spowrotem na poziom Y 16, udało mi się znaleźć debrits. Była to ruda trójczłonowa składająca się z aż trzech bloków debritsu. Niestety udało mi się wydobyć tylko jeden, po czym udałem się na dalsze poszukiwania. I nagle natrafiłem na wielki mur zrobiony z gorącej niczym jajko na twardo obrane ze skorupki, lawy. Spanikowałem, próbowałem się wyrwać z jej więzłów, które blokowały moje poruszanie się, ale tym razem mi się udało. Po prawie pewnym zgonie lekko się załamałem, zacząłem kontemplować nad sensem mojego istnienia (w grze minecraft). Po dłuższych rozmyśleniach wymyśliłem plan. Chciałem się podkopać pod murem z lawy. Po spojrzeniu na tabele "F3" i znalezieniu kierunku, w którym miałem iść, wkopałem się w dół, po czym natrafiłem na kolejny debrits. Wydawało mi się to podejrzane, więc lekko się zawachałem, ale moja chciwość doprowadziła do tego, że wykopałem ten debrits, ponownie była to ruda trójczłonowa składająca się z aż trzech bloków debritsu. Po wykopaniu zostałem przeniesiony na spawna. Wpierw pomyślałem, że wygasła mi wejściówka do netheru, ale nagle z nikąd pojawiło się to, napis "Jesteś sprawdzany". Weszłem na kanał teamspeak3 i po ominięciu wszelakich utrudnień, dołączyłem na kanał pomocy. Tam poznałem moderatora KrychaMieczXD. Po dłuższej rozmowie oraz przekazaniem mi wszelkich informacji dotyczących sprawdzania, połączył on się z moim komputerem za pomocą programu "AnyDesk". Razem przez prawie godzinę, przeglądając wszelakie foldery. Zobaczyliśmy w logach dziwne linijki o baritone, którego nigdy nie posiadałem na swoim komputerze. Naszczęście udało mi się wyjaśnić posiadanie logów modyfikacji baritone w plikach, lecz był jeszcze jeden powód dla którego mnie sprawdzano. Było to nagranie, na którym podobno używam niedozwolonej modyfikacji o potocznej nazwie "xray". Niestety zostałem posądzony o używanie "xraya", gdyż niebyło żadnych dowodów na moją niewinność. Administracja była bardzo uczuciowa i wrażliwa, ale niestety nieudało mi się obronić. I takim tragicznym sposobem zakończyła się moja dzisiejsza rozgrywka na moim ulubionym serwerze. Mam nadzieje, że moje odwołanie zostanie rozpatrzone na moją korzyść a jeżeli nie to przepraszam za zmarnowany czas oraz dziękuję za wysłuchanie, widzimy się 4 grudnia. Pozdrawiam Lorenzo Sanchez.

 

 


Screen bana: image.png.cd8a7fdbe586d1acb7956f594c1af27a.png

  • Superka 2
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Hej!
Są pewne nieścisłości w odwołaniu. Nie będę za bardzo się tutaj rozpisywał, tylko pokażę pewien film z obserwacji Ciebie w netherze.
Obserwowałem Cię przez 5 minut, gdy kopałeś debris. Rozglądałeś się przez ściany i wkopywałeś się w każdy debris. Gdy wziąłem Cię na sprawdzanie, to podczas przedstawiania regulaminu sprawdzania pierwsze co, to poinformowałem Ciebie o tym, że jeżeli zobaczę, że na twoim komputerze zostały usunięte jakieś pliki lub edytowane, to od razu dam Ci bana za Brak Współpracy. Tutaj dam wycinek filmiku z jedną z wielu sytuacji kopania na x-ray, który zobaczycie w całości w sobotę (03.12.2022) o godzinie 15:00. Jak oczywiście wiemy x-ray był już usunięty podczas sprawdzania, więc dostałeś bana za Brak Współpracy.

Lorenzo
  • XD 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...