Skocz do zawartości

[Wniosek ZG] olusia2115

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: olusia2115

2. Wiek: 15

3. Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3?: tak

4. Ile grasz już na serwerze RealCraft?: 141h i 56min 

5. Ile czasu spędziłeś/aś na tej edycji w momencie pisania wniosku? (zdjęcie /stats): 

6. Czy kiedykolwiek byłeś karany na naszym serwerze? (jeżeli tak, prosimy o podanie powodów): Nielegalny handel i Omijanie systemu blokad

7. Parę zdań o sobie: Hej! Nazywam się Ola i mam 15 lat. Mam 2 zwierzątka psa i chomika. Mam sporo wolnego czasu który w połowie poświęcam na granie. Moja pasja jest jazda konna. 

8. Dlaczego, według Ciebie, powinniśmy dać Ci szansę na randze Zaufany Gracz?: zawsze można na mnie liczyć, gram codziennie po kilka godzin, nie wdaje się w różne kłótnie tylko probóje je uspokoić jak tylko dam radę. Mam dużo pomysłów 

9. W jakim stopniu oceniasz swoją znajomość ortografii i interpunkcji?: bardzo dobry 

10. Czy znasz Taryfikator Serwera Minecraft oraz Regulamin Serwera?: tak, prawie na pamięć

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

image.jpg

Edytowane przez jipsyy
Odnośnik do odpowiedzi

Hej! 
Zakryj swój adres IP na screenie, dla swojego bezpieczeństwa.

Dodatkowo zamieszczam » TUTAJ « poradnik dotyczący wklejania screenów z komputera. 

Także, na serwerze miała aż 6 blokad, w tym za kradzież na działce.

To nie jest cecha, którą powinien posiadać Zaufany Gracz.

Za odrzuceniem wniosku.

Edytowane przez michociaak
  • Like 1
  • Przytulas 1
  • Sad 1

Uosobienie Perfekcji

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 20.11.2022 o 17:59, olusia2115 napisał:

gram codziennie po kilka godzin

nieźle, odkąd byłem na serwerze minecraft, nie widziałem Cię akywną na chacie 🤔, do tego kradzież na działce? 

Na NIE

Edytowane przez WhyAlwaysBanned

315984363_Screenshotfrom2022-04-1623-38-29.png.2405a9f5e9421f914b60bb8764cc6252.png.c5978bf0e2212b2a8911bee777ebf5a9.png

1427310102_Screenshotfrom2022-04-3017-07-47.png.ba2ca62e7e02333081e82e7b6e4f7ef2.png

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie

1. Nie kojarzę cie totalnie z serwera z nicku jak i pomocy graczom.

2. Skoro Michał powiedział dokładnie o twoich przewinieniach a ty sama nie bo napisałaś tylko dwie to jak tu ufać?

3. Wyraz "próbuje" pisze się przez u otwarte w końcówce.

Na plus (/j) jest to, że masz psa bo zwierzaki są super.

• Superka 2
  • Like 1
  • XD 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do odpowiedzi