Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Prowogg


oMate_

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi na Gracza:

Twój nick: art030
Nick osoby oskarżonej:  Prowogg
Miejsce wydarzenia: Minecraft
Data i godzina wydarzenia: Na skardze widnieje 18 wrzesnia 
Opis sytuacji:  Tak myślę nad tą skargą i się z nią nie zgadzam. Dlaczego Majonez musiał pokryć większe szkody mimo że wyliczył ile powinien oddać max  to co sciął (gdyby byly pelne skrzynki) dodatkowo Prowo nie mial nawet dowodów że ów skrzynki były pełne i sie nie zgadzam z wydanym  karą na niego.

 

Gdy odzyskałem kase za głowke dlaczego tez nie dostalem rekomepensaty pienieżniej  jaką dostał prowo za to  gdyz nawet nie przedstawił dowodów ze były pelne??

 

Według majoneza byly w polowie pelne a nie wszystkie.

 

Dlaczego administracja bez dowodow zabrała tyle kasy od majoneza nie sprawdzajac logow ile tam faktycznie bylo? 

 

Gdy sam napisze ze cos mi zniklo itd musze dac nawet film ze mialem tyle tego i tego a tu tylko ze majonez scinal i administracja uwierzyla na slowo.


Dowody:  

 

 

  • Superka 2
  • Idk 1
  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zgadzam sie z art030,  po przemysleniu tak sprawy dlaczego w ogole nie byly wziete dowody ile faktycznie bylo tam marchewek. zaplacic max 660k a zaplacic np 200k faktycznie to jest roznica, art030 nie dostal wiecej kasy za to jak go wyruchal prowogg z glowka bo czasu poswiecil a jednak tego nikt nie zrekompensowal tylko ile glowka warta

 

Edytowane przez MajonezPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2022 o 23:27, art030 napisał:

Tak myślę nad tą skargą i się z nią nie zgadzam. Dlaczego Majonez musiał pokryć większe szkody mimo że wyliczył ile powinien oddać max  to co sciął (gdyby byly pelne skrzynki) dodatkowo Prowo nie mial nawet dowodów że ów skrzynki były pełne i sie nie zgadzam z wydanym  karą na niego.

Według majoneza byly w polowie pelne a nie wszystkie.

Dlaczego administracja bez dowodow zabrała tyle kasy od majoneza nie sprawdzajac logow ile tam faktycznie bylo? 

 

Zaczynając od początku, to Majonez się przyznał do niszczenia skrzyń z marchewkami i musiał zapłacić za wszystko, co zniszczył i ukradł. W tamtej skardze podane były 4 kwoty. 1 milion, który chciał prowoGG za straty, 858.009,6$ kwota maksymalnego zarobku ze skrzyń z marchewkami, 659.404,8$ za 79,5 zniszczonych skrzynek i 760k, które jest średnią z dwóch poprzednich i tym, co Majonez musiał zapłacić za kradzież z wandalizmem w ramach kary.

 

 

W dniu 10.11.2022 o 23:27, art030 napisał:

Gdy odzyskałem kase za głowke dlaczego tez nie dostalem rekomepensaty pienieżniej

 

Chyba masz zaniki pamięci, bo z tego, co ja widzę, to dostałeś i to nie mało.

image.png

 

Kolejna rzecz.

W dniu 10.11.2022 o 23:56, MajonezPL napisał:

to sobie przelicz ze powinno byc 660 dodatkowo gosciu nie mial dowodow czy bylo pelne.  dlatego skarga dlaczego art tez nie dostal rekompensaty

W dniu rozpatrywania skargi na ciebie byłeś ze mną oraz xKitką na ts na rozmowie w tej sprawie i dokładnie ci wszystko powiedzieliśmy, dlaczego nasza decyzja jest taka, a nie inna. Wystarczy, że sobie przypomnisz.

 

  • Superka 2

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...