Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

eryter22


Czani

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: _Yae_Miko_
Nick osoby oskarżonej: eryter22
Miejsce wydarzenia: serwer mc
Data i godzina wydarzenia: 8.11.2022 od około godziny 2:10 jakoś tak
Opis sytuacji: A więc zacznijmy od tego, że eryter jest mega toksyczną osobą na serwerze? Nie wiem jak można inaczej nazwać to jego zachowanie bo po prostu jest wręcz irytujące i nie do zniesienia. Jak nie podrywa na serwerze dziewczyn a wręcz je prawie nęka (może to dużo osób potwierdzić pewnie) to próbuje na siłę prowokować ludzi (co mu się udaje). Przytoczę sytuację z dzisiaj. Wraz z osevi weszłyśmy sobie na serwer i dla zabawy napisałyśmy, że osevi to moje multikonto (co wiadomo jest żartem). Eryter zaczął wręcz pisać dość dziwne rzeczy i trochę w moimi odczuciu mające na celu obrazić mnie i osevi. Muszę przyznać fakt, że dałam się trochę sprowokować na jego "śmieszne" teksty. Jednakże gdy postanowiłam zakończyć pisanie z nim na czacie, to on natomiast dodawał totalnie nie potrzebne już komentarze ze swojej strony (w sumie nie tylko jego bo "kolega" Ernest_To_Szef także zaczął pisać jakieś nie potrzebne komentarze do całej sytuacji), które w dodatku nie brzmiały ani trochę miło jak na kogoś kto nadmiernie simpuje do dziewczyn. Eryter non stop nęka dziewczyny na serwerze i to nie jest pierwszy raz. On dosłownie często potrafi wejść na serwer i pisać o szukaniu dziewczyny co jest potwornie nudne. Ostatnio była także taka sytuacja gdzie michociaak upominał go aby przestał na siłę pisać swoje "ogłoszenia". Te sytuacje są ciągle i ciągle non stop się powtarzają a podejrzewam, że każdy ma dość tego co pisze eryter do każdej dziewczyny jakakolwiek wejdzie na serwer. Mało tego wciska wątek dziewczyn gdziekolwiek się da co także jest mało zabawne (ss na dole).

Dodam także, że nie raz już były skargi na jego natrętne zachowania jak i komentarze.
Dowody:

image.thumb.png.8894dfc10f69f8839f18dc037a542c42.png

image.thumb.png.a89ac29ed44ff2f637e2ad78d6b94ec1.png

image.thumb.png.33c512f90b5e23a8e9202d0d36dda621.png

image.thumb.png.04c14e05154054cd9ddd8172a7d8b0a7.png

image.thumb.png.0b2a940f6d8d08d18d8ee3b1394fd840.png

link do skargi Habli:

6A5AF462-D388-4E6F-97B2-C287EE5CDE16.jpeg

Edytowane przez Chanhee
musiałam coś dopisać
  • Superka 1
  • Like 1
  • Haha 1
  • Nie ośmieszaj się 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie czytałem żadnej skargi na siebie, czas się pośmiać z niej. 

Na załączonych przez cb logach z servera widać, że to ty sama rozpoczęłaś z normalnej rozmowy kłótnię. Co najlepiej widać w wiadomości z 02:14:32, gdzie stałaś już się agresywna w sposób widoczny, a potem już tylko eskalowałaś sytuację. Ta skarga z tymi logami mogłaby być równie dobrze złożona na cb, gdyż to przez cb wynikła cała sytuacja. 

Podsumowując, próbowałyście z osevi na mnie wjechać, ale skończyło się na tym, że role się odwróciły. Trochę smutne, że były ZG, jakim była osevi pokazuje taki poziom agresywności, dobrze, że się ktoś w porę opamiętał i zabrał jej tą rangę, przed narobieniem większej ilości szkód.

I jakby : ???, nie wiem co ma do tego wrzucanie linku do skargi na mnie sprzed ponad roku, równie dobrze mógłbym i ja w tej odpowiedzi poszukać starych skarg na cb, jednak ja nie tak jak ty szanuję swój czas, zamiast szukać jakichś starych skarg po całym forum. Co do tego postu pierwszego co wkleiłaś, to była to normalna odpowiedz na zgłoszenie gracza, nie widzę w tym nic dziwnego. Co pewnie się spłakałaś, że to nie ty jako pierwsza jej odpisałaś? 

A co do ciebie, to znajdź sobie jakieś normalne zajęcie, a nie forum zaśmiecasz bezsensownymi skargami, które i tak są odrzucane. 

Jestem na nie. 

 

  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eryter22 napisał:

a załączonych przez cb logach z servera widać, że to ty sama rozpoczęłaś z normalnej rozmowy kłótnię

Rozpoczęłam? XD Sory ale my sobie normalnie pisałyśmy z osevi co widać w logach a to ty zacząłeś z dupy nas zaczepiać jakbyś życia nie miał.

Godzinę temu, eryter22 napisał:

Podsumowując, próbowałyście z osevi na mnie wjechać, ale skończyło się na tym, że role się odwróciły. Trochę smutne, że były ZG, jakim była osevi pokazuje taki poziom agresywności, dobrze, że się ktoś w porę opamiętał i zabrał jej tą rangę, przed narobieniem większej ilości szkód.

Typowe nie wiem czemu osevi nie ma ZG ale się wypowiem XDDDD Dodatkowo osevi ani razu nie napisała nic złego. Pisała po prostu, że twoje komentarze jak i zachowanie na serwerze jest żałosne i tu jej przyznam 100% racje.

Godzinę temu, eryter22 napisał:

jakby : ???, nie wiem co ma do tego wrzucanie linku do skargi na mnie sprzed ponad roku, równie dobrze mógłbym i ja w tej odpowiedzi poszukać starych skarg na cb, jednak ja nie tak jak ty szanuję swój czas, zamiast szukać jakichś starych skarg po całym forum.

Powodzenia bo nie ma na mnie żadnych skarg. I też szanuje swój czas wychodzę z domu spotkać się z przyjaciółmi a nie siedzę na rc i szukam miłości. A co ma to na celu ta stara skarga na ciebie? Już spieszę z wyjaśnieniem. Ma to na celu pokazanie, że twoje zachowanie totalnie się nie zmieniło. Dalej jesteś osobą, która nie widzi nic złego w pisaniu do prawie, że dzieci na serwerze o pytanie czy ktoś chce z tobą chodzić czy też inne pytania. A jak już coś nie idzie po twojej myśli to bez sensownie się odpalasz i próbujesz wywołać jakieś kłótnie. 

Godzinę temu, eryter22 napisał:

Co do tego postu pierwszego co wkleiłaś, to była to normalna odpowiedz na zgłoszenie gracza, nie widzę w tym nic dziwnego. Co pewnie się spłakałaś, że to nie ty jako pierwsza jej odpisałaś? 

Tak spłakałam się czytając co piszesz.

"Jestem za zwróceniem miecza by dziewczyna mogła bić swoje miłosne rywalki". Ty się słyszysz człowieku? Przestań po prostu zachowywać się jak życiowy nieudacznik i na siłę przestań szukać dziewczyny na serwerze BO TO GRA to nie jest śmieszne ani coś. Jest chore już wręcz jak twoje myślenie typu "o macie ślub na rc to w realu też macie!!" NIE TO TAK KURNA POWIEM CI NIE DZIAŁA.

"Podsumowując, próbowałyście z osevi na mnie wjechać, ale skończyło się na tym, że role się odwróciły."

(wybaczcie ze tak o cytuje ale nie wchodzi mi cytowanie idk czemu)

A ty wiesz, że to brzmi jak totalne przyznanie się do tego, że zamiast odpuścić skoro cię niby "sprowokowałyśmy" to po co dalej ciągnąłeś temat? 

Edytowane przez Chanhee
  • Superka 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznając się ze skargą jak i komentarzami pod doszedłem do jednego wniosku. 

 

Jestem Tak. Na ss wszystko widać. Jednak idąc dalej do ukarania jest tak samo osoba składająca skargę, ponieważ zaczęła konflikt wraz z rozpoczęciem tym samym wyśmiewanie i obrażanie gracza.

  • Like 1
  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, na początku chcę przeprosić za dłuższy niż zazwyczaj czas oczekiwania na rozpatrzenie tej skargi.

Zastanawialiśmy się, w jaki sposób do niej podejść. 

W dniu 8.11.2022 o 03:13, YaeMiko napisał:

Eryter non stop nęka dziewczyny na serwerze i to nie jest pierwszy raz. On dosłownie często potrafi wejść na serwer i pisać o szukaniu dziewczyny co jest potwornie nudne. Ostatnio była także taka sytuacja gdzie michociaak upominał go aby przestał na siłę pisać swoje "ogłoszenia". Te sytuacje są ciągle i ciągle non stop się powtarzają a podejrzewam, że każdy ma dość tego co pisze eryter do każdej dziewczyny jakakolwiek wejdzie na serwer. Mało tego wciska wątek dziewczyn gdziekolwiek się da co także jest mało zabawne (ss na dole).

 

Po przejrzeniu wiadomości musimy się zgodzić z tym co napisałaś. Otrzymywaliśmy również sygnały, że dziewczyny otrzymują wiadomości których sobie nie życzą.

Najbardziej niepokoi nas fakt, że osoba oskarżona była już karana za nękanie, aczkolwiek nic to nie zmieniło. 

 

W dniu 8.11.2022 o 03:13, YaeMiko napisał:

próbuje na siłę prowokować ludzi

Z tym bywa różnie, to prowokowanie pojawia się, ale nie tylko z Jego strony. 

 

Ze względu na to, że jak pisałam wyżej, podobne zachowanie pojawiało się już w przeszłości i pomimo kar nic się nie zmieniło, nie możemy tak tego zostawić. 

Eryter otrzyma mute do końca edycji, jednakże z możliwością pisania na msg - jeśli otrzymamy jakiekolwiek zgłoszenie dotyczące nękania przez wiadomości prywatne, kara zamieni się na bana permanentnego. 

  • Superka 3
  • Like 1
  • Przytulas 2
  • XD 2

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...