Skocz do zawartości

Znikające itemy.


weroniczqaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: weroniczqaaa
Miejsce występowania błędu: Kowadło
Opis problemu: Dzisiaj zakupiłam miecz za 50k był to diamentowy miecz z enchantami Ostrość IV, Zaklęty ogień II, Niezniszczalność III, Szerokie ostrze III i Naprawa którą kupiłam osobno za 15k i nałożyłam na miecz, chwile później kupiłam książkę z enchantem Ostrość V gdy weszłam w kowadło i chciałam nałożyć enchant na miecz pokazał się komunikat ,,Poprzednia interakcja zakończyła się niepowodzeniem, itemy zostaną zwrócone!''. Kilkukrotnie sprawdziłam i upewniłam się czy miecz nie zbugował się pomiędzy skrzynkami lub nie spadł pod działkę, jednakże go tam nie było. Odczekałam ponad 20min i miecz nadal nie pojawił się w ekwipunku na miecz wydałam łącznie 65k i jest to jak na status mojego konta dość dużo i zależałoby mi na odzyskaniu miecza.
Dodatkowe SS'y: W załączniku

2022-11-05_18.14.40.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za zwróceniem tej dziewczynie miecza, bo nie będzie miała czym bić swoich rywalek miłosnych.

Co do samej skargi, to widać na ss, że została oskamowana przez server na miecz, który wcześniej zakupiła na licytacji. Jeżeli miałaś pełny eq to możliwe, że wypadł na ziemię, a potem odkurzacz go wciągnał. Skoro pojawił się komunikat, że zostaną zwrócone, to zapewne potrzebujesz więcej czasu odczekać.

Jestem na tak.

  • Nie ośmieszaj się 1
  • Ale mrozi 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator
Admin

Problem został zgłoszony Właścicielowi i czekamy na wgranie poprawki. Niestety mieczyk nie może zostać zwrócony.

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zgłoszenie zostało zaakceptowane!

Naprawimy to jak najszybciej!

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...