Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Requu_x

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego: Requu_x
Nick Administratora, który banował: xKitka
Kiedy to się stało?: Chyba dzisiaj, nie wiem nie bylo mnie na serwisie
Opis sytuacji: Otrzymałem bana od administratora xKitka za kradzież na działce, nie wiem dlaczego go otrzymałem ponieważ nie było mnie na serwie i czy mógłbym otrzymać wyjaśnienia od administratora który dał mi bana. Pozdrawiam 
Screen bana: image.thumb.png.421f02a46b170d4fe4313e6180254015.png

Edytowane przez Requu_x
Podwójny wzór odwołania
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, michociaak napisał:

Hej, jako że to ja przyjąłem zgłoszenie, za które Ty dostałeś bana to uważam, że powinienem się wypowiedzieć.

 

Wczoraj około godziny 22:18 jednemu z graczy został skradziony beacon, po około godzinie sprawdzania logów, doszliśmy do tego że zrobił to Twój kolega. Jednak nie miał on go ekwipunku, więc rozpoczęło się śledztwo gdzie on się znajduje. Nie potrzebowaliśmy dużo czasu, aby dowiedzieć się, że skradziony beacon znajduję się w Twoim enderchescie, czyli został on Tobie przekazany. Po tym jak beacon został skradziony, naśmiewałeś się z poszkodowanego co tylko podkreśla Twoją winę i świadomość popełnianego czynu.


Podsumowując zostałeś zbanowany, za współpracę przy kradzieży.

Na nie

No to tak, posiadam w Ender beacon w enderchescie ponieważ znalazłem go w mojej skrzynce na działce próbowałem się dowiedziec czyj to jest ale, nie dostałem odpowiedzi więc zeby nikt go nie zabrał ponieważ do mojej działki jest dodane pare osób schowałem go do ender chesta zeby dowiedziec się następnego dnia czyj on był ponieważ wtedy musialem isc, 

Nie wiem w którym momencie naśmiewałem się z poszkodowanego jedyne co zrobilem to zgosilem mu na /msg ze mu beacon nie łapie w pewnym miejscu, a chciałem wykupić u niego kopanie na beaconie więc nie uważam tego za naśmiewanie się. 

Po 3 nie wiedziałem do kogo należał ten beacon ponieważ znalazłem go w skrzynce podczas budowania mojej dzialki oraz na terenie mojej działki więc nie wiedzialem o tym ze rzekomo ukradł go mój kolega.

Podsumowując nie wiem dlaczego zostałem ukarany po max za kradzież na działce, nieświadomie do kogo należy przechowałem go w enderchescie Beacon w moim enderchescie. A lecenie po maxie za takie coś nie jest moim zdaniem dobre i na koniec Pozdrawiam 🙂

Edytowane przez Requu_x
  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość wytłumaczył @michociaak, za co dziękuję. Ustosunkuję się teraz do Twojej odpowiedzi.

3 godziny temu, Requu_x napisał:

No to tak, posiadam w Ender beacon w enderchescie ponieważ znalazłem go w mojej skrzynce na działce próbowałem się dowiedziec czyj to jest ale, nie dostałem odpowiedzi więc zeby nikt go nie zabrał ponieważ do mojej działki jest dodane pare osób schowałem go do ender chesta zeby dowiedziec się następnego dnia czyj on był ponieważ wtedy musialem isc

Doskonale wiedziałeś, czyj jest ten beacon. Twój kolega skopał go, a Ty go wziąłeś i schowałeś. Chociażby dowodem na to jest to, że chwilkę przed kradzieżą tepnąłeś się do niego.

 

3 godziny temu, Requu_x napisał:

Nie wiem w którym momencie naśmiewałem się z poszkodowanego jedyne co zrobilem to zgosilem mu na /msg ze mu beacon nie łapie w pewnym miejscu, a chciałem wykupić u niego kopanie na beaconie więc nie uważam tego za naśmiewanie się

Kolejne kłamstwo. Pisałeś do niego z pytaniem, czy nikt mu beacona nie zabrał. 

 

4 godziny temu, Requu_x napisał:

Podsumowując nie wiem dlaczego zostałem ukarany po max za kradzież na działce

Myślę, że teraz już wiesz 🙂 

 

Jestem za odrzuceniem odwołania. 

  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda tepnąłem się do niego ponieważ wiedziałem ze jest na kopaniu na beaconie na który chciałem iść zarobić troche (dostałem info ze idzie na kopanie na beaconie bo mu pożyczyłem kilof 5/3/3) i to byl powód dla którego sie tepnałem dowód na to jest w logach że po tp do niego odrazu napisalem do ksawexpogu czy moge pokopać, napisal mi ze dopiero o 23, ale zauważyłem ze w pewnym miejscu nie ma efektu wiec go o tym poinformowałem i nie wiedzac że ktos mu go ukradł i zadałemu mu pytanie czy mu ktos go poprostu nie ukradł albo czy mu sie nie zepsuł więc nie wiem dlaczego uznajesz to za kłamstwo.

I dlatego dalej nie rozumiem dlaczego dostałem bana po maxie. 

Skąd miałem wiedzieć ze on skopał tego beacona nie dostałem takiej informacji, a jestem osobą z słabym komputerem dlatego nie siedze na zadnych komunikatorach podczas rozgrywki w minecraft

🙂 

Edytowane przez Requu_x
  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...