Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

sebaszwed

Rekomendowane odpowiedzi

sebaszwed

chyba _arrivederci (chyba)

nwm

dzisiaj 19.10.2022

 rozpowszechnianie prywatnych danych osobowych i zdjec bez zgody posiadacza ale nie wiem czy to bylo takie bez zgody skoro pisal ze kazdy ma to zdjecie no ale pozostawiam to do opinii osobistej bardzo przepraszam administracje faceebooka minecrafta realcrafta i discorda przepraszam za takie zachowanie nieprzemyslane i niepowazne z mojej strony przepraszam odbanujcie mi konto przepraszam  bede zawsze przestrzegac regulaminu wszystkiego  nigdy nie uraze innej osoby nie zrobie nic wbrew jej woli i juz na pewno nie bede rozsylac zdjec itp prosze odbanujcie mnie w koncu bo nie wytrzymam tyle na blokadzie nawet teraz ledwo to pisze 

Z POWAZANIEM SEBAASTIAN SZWED #odwołanie #discord

  • Bleh 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Jako, że jestem na serwerowym dc i widziałam już parę razy twoje wypowiedzi na nim to dodam zdanie od siebie. 
Samo udostępnienie zdjęcia bez zgody danej osoby (w dodatku osoba z administracji) z tego co mi wiadomo jest nie dopuszczalne, do tego przerobienie go w sposób nie przyzwoity i ośmieszający (czy co to miało na celu) nie powinien mieć miejsca, dlatego uważam, że blokada jest jak najbardziej poprawna.
Jestem za odrzuceniem odwołania

 

Edytowane przez Szynalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick zbanowanego: sebaszwed
Nick Administratora, który banował: ...
Kiedy to się stało?: wczoraj 19.10.2022
Opis sytuacji: zostalam zbanowana za rozpowszechnianie prywatnych danych osbowych  i zdjec bez zgody posiadacza wyslalem tez  przerobione obrazki z jego twarza za co z calego serduszka przzerpaszam bardzo mnie ponioslo i na to wymowki nie mam no  i pragne przeprosic na wizji poszkodowanego bo pewnie mu sie smutno zrobilo moge zaspiewac mu piosenke i zagrac melodyjke z uczuciami na lewa rekę ogolnie robie to za 50 ale dla niego zrobie to za darmo i z nadzieja przebaczenia w moim glosie Jeszcze raz przepraszam za moje niegodziwe zachowanie i obiecuje ze wiecej sie taka sytuacja nie powtorzy. Poprawie sie

Screen bana: 

Zrzut ekranu (49).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Ja wydawałam blokadę więc wypada wypowiedzieć się na ten temat. W ostatnim czasie twoje zachowanie na discordzie było nie na miejscu. Niejednokrotnie łamałeś regulamin i nie stosowałeś się do zasad które tam panują. Arrive jak i inne osoby wielokrotnie padały ofiarą twoich zaczepek i prowokacji w mniejszym lub większym stopniu. Zdecydowałam się na wydanie kary gdy ty i twoi "koledzy" zaczęliście rozpowszechniać zdjęcia owego ModChata - ustawiać na avatary, wstawiać na kanał przeznaczony do zdjęć w formie głupich memów. Nie możemy tolerować takiego zachowania. Podanie zostało napisane trochę w niechlujny sposób. Z mojej opinii jest ono spontaniczne i nieprzemyślane, pomimo tego dobrze, że przyznałeś się do błędu i mam nadzieję, że przynajmniej w jakimś stopniu na prawdę żałujesz, a nie są to słowa rzucone na wiatr tylko po to by dostać ub i nadal sobie śmieszkować w podobny sposób. 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Klaun napisał:

To juz chyba drugie odwołanie od tego samego bana do odrzucenia 

p***l sie

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 10% za używanie wulgaryzmów. Ocenzurowano wulgaryzmy.//wikkiaa

Edytowane przez wikkiaa
  • Haha 1
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...