Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

ilikepaprica

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: danielek
Nick Administratora, który banował: jipsyy
Długość bana: 12h
Kiedy to się stało?: Około godziny 22:00
Opis sytuacji: Dnia 17.10.22r. około godziny 22:00 dostałem bana za budowanie platformy w netherze. Krótko opisując twierdza około godziny 12-13-stej nie była jeszcze rozkopana. Kiedy wróciłem około godziny 16-stej twierdza była już rozkopana i była z niej zrobiona a'la platforma ale w jednym miejscu w rogu była zostawiona dziura +/- 10x10. Kiedy wpadłem w nią po raz drugi postanowiłem ją załatać. Ban jak najbardziej jest słuszny, ponieważ jipsyy dostała ss-a gdzie zaklejałem dziurę. Jak najbardziej miała prawo pomyśleć, że to ja rozkopałem całą twierdzę, aczkolwiek liczę na ściągnięcie blokady i mogę zagwarantować, że następnym razem nie będę się tykał żadnych dziur 😏.
Screen bana

ban.platforma.png

Edytowane przez danielek
dodanie ssa
  • Like 1
  • Haha 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada zaraz minie, mimo wszystko została wydana poprawnie.

 

Jest zakaz tworzenia platform na twierdzach, a Ty swoim zaklejaniem tej dziury takowa platformę tworzyłeś - ułatwiając respawn szkieletów w tym miejscu. 

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...