Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

PytonV

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: PytonV
Nick Administratora, który banował: xKitka
Kiedy to się stało?: wczoraj
Opis sytuacji: Chciałem by ktoś mnie odbanował za wczoraj ze ban dostałem chciałem zeby ktoś mi odbanował bo nie chciałem tego zrobiić i obiecuje ze nikty tego sie nie powduzy
Screen bana: 

Przechwytywanie.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś multikonta, posiadając bana na swoim koncie, więc próbowałeś omijać tego bana byle by grać na serverze. Takie zachowanie jest na naszym serverze nielegalne i taryfikator przewiduje za nie karę. Zapoznaj się przez ten czas z regulaminem i odczekaj karę. Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana, po czym stworzyłeś nowe konto i wszedłeś na serwer. Jest to omijanie systemu blokad.

W odwołaniu obiecujesz, że już więcej tego nie zrobisz. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że po złożeniu tej obietnicy założyłeś kilka kolejnych kont..

Jestem zdecydowanie za odrzuceniem odwołania.

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...