Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Doola
Wiadomość dodana przez wikkiaa,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Dolaa
Nick osoby oskarżonej: Pawllo
Miejsce wydarzenia: .serwer Realcraft.pl działka gracza Dolaa
Data i godzina wydarzenia: 27.09.2022 godz. około 17:00
Opis sytuacji: Miało dojść do wymiany klucza do skrzyni miał on kosztować 9k pawllo ustawił wymiane ale wycenił kluczna 9$ zamiast 9k po czym anulował i chciał mnie oszukać gdyż zamiast dokończyć tranzakcje przy użyciu komendy "/wymiana 90000 Dolaa" chciał abym użyła komendy "/pay" powiedział najpierw kasa dopiero dostane klucz co równa się oszukaniem napisałam mu że po prostu przy komendzie /wymiana nich wpisze 9k to powiedział w takim razie nara
Dowody:

308603976_3167312386914545_8564916044815063478_n.jpg

309458354_511920463697863_8636932843587104154_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ssy są tak małe, że nic na nich nie widzę. Następnym razem użyj klawisza F2 na klawiaturze, by zrobić ssa. Co do samej skargi, to zrozumiałem że tylko próbował cię oszukać ale nie udało mu się to. Dlatego powinien dostać bana za próbę scamu. 

Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

Do pozytywnego rozpatrzenia skargi potrzebne jest więcej dowodów, najlepiej w postaci logów z waszej konwersacji.
Jeśli nie wiesz jak sprawdzić logi, skorzystaj z poradnika:

 

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

Bez jednoznacznych dowodów o które prosiłem, nie mogę wydać kary. Skargę odrzucam.

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

Skarga na Gracza została odrzucona!

 

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...