Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

szyszek9
Wiadomość dodana przez wikkiaa,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: szyszek
Nick Administratora, który banował: jipsyy
Kiedy to się stało?: dziś
Opis sytuacji: ludzie sprzedawali fałszywe czeki i dostałem 1i też go wystawiłem i dostałem bana a o nie i niewiedziałem że tak niemożna(przosze u unbana na najlepszym serweżem mc na siwiecie)


Screen bana: image.thumb.png.232f588de98f60b3c5556e2f44c8ecac.png

Edytowane przez wikkiaa
  • Superka 1
  • Dislike 1
  • Bleh 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznałeś się do winy. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Przez czas banicji możesz śmiało zapoznać się z regulaminem, by uniknąć takiej sytuacji w przyszłości. Jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

Ban już powinien minąć lub zostało kilka godzin. Został on nadany poprawnie a z Twojej strony nie ma dowodów na to, że faktycznie mogłeś nie wiedzieć, oraz, że kupiłeś ten przedmiot od kogoś innego.

Edytowane przez oldmancats

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...