Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

MajonezoPL


prowoGG

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: prowoGG
Nick osoby oskarżonej: MajonezoPL
Miejsce wydarzenia: Serwer minecraft/Forum
Data i godzina wydarzenia: ‎18 ‎września ‎2022, ‏‎20:14:30
Opis sytuacji: Witam, dnia wyżej wymienionego przyłapałem gracza MajonezoPL na kradzieży marchewek ze skrzyń na mojej działce podczas mojej nieobecności. Tak wiem, że szanowna Administracja od jakiegoś czasu zajmuje się kradzieżami cennych itemów, z pewnymi wyjątkami - tak więc spieszę z wyjaśnieniem, dlaczego dana skarga jest przeze mnie pisana. Jak można zauważyć na mojej działce, skrzyń jest całkiem sporo - i gdy są pełne (a było tak w tej sytuacji) zysk wynosi ponad 1.000.000$. To tyle na temat odnośnie kradzieży na serwerze Minecraft, więc przejdę teraz do drugiej części skargi - liczne wyzwiska i słowa umniejszające mojej inteligencji znajdujące się pod skargą użytkownika @art030, za którą otrzymałem już należytą kare. Nie życzę sobie, aby osoba nie potrafiąca poprawnie złożyć zdania w języku polskim mi ubliżała i dodatkowo powiem, że czuję się bardzo urażony. Dowody zamieszczam poniżej z dokładnym opisaniem co do czego jest. Pozdrawiam czytających oraz Administrację i liczę na wymierzenie sprawiedliwej kary. Dodatkowo chciałbym sprostować zarzuty tego, że użytkownik @MajonezPL, ma pretensje do tego, że inne osoby mogą kopać na mojej, czy też działce mojego przyjaciela blank467. Poniżej zaznaczenia widocznego na screen shocie widać, że gracze są dodani do działki tylko online, na co również zamieszczam ss poniżej.
Dowody: Sp2OjvT.png

IczegG9.png

LUKdoKH.png

https://streamable.com/30g5my → kradzież marchewek. 

  • Nie ośmieszaj się 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2022 o 20:17, Zaton napisał:

Witam, pozwolę wypowiedzieć się w tej sytuacji.
A więc tak po zagłębieniu się w sprawę i przeczytaniu skargi na prowo (ciężko było cokolwiek zrozumieć bo składnia i stylistyka zdań nie grzeszyła inteligencją), wyszło na to że prowo zabrał dostęp do beaconów, przez co został ukarany. Też nie do końca rozumiem za co został ukarany prowo, bo co zabrał beacona z działki? jest to jego własność i mógł to zrobić (dali mu główkę, więc akceptują jego warunki, nie on ich)
A to że chłopaki nie potrafią się dogadać to ich wina, a tu jak możemy zauważyć mamy do czynienia z perfidnym spłakaniem się o gierkę i postanowieniem nie bycia gorszym w stosunku do prowo.   

A więc jeżeli prowo został ukarany, to jestem za ukaraniem owego oskarżonego


Arrive Derci roma nikt pokonać nas nie zdoła, zbędnym słowem nic nie skalam zawijam kumpli i ...

Spałem sobie smacznie, aż tu nagle obudziło mnie skamlenie i szczekanie psa. Wstaje przecieram oczy i patrze, że prowo swojego pieska przysłał. Słuchaj Zaton nie było cię przy sprawie od początku więc milcz. Mogłeś się wcześniej wypowiedzieć w tej sprawie. Nawet twój pan się nie wypowiedział. Podważasz moja inteligencje ciekawe. To raczej u ciebie jest problem z inteligencją i czytaniem ze zrozumieniem. Nie wiem, czy prowo cie nauczył jakiś komend, ale możesz wracać do budy i warować. Ja wracam do spanka. Tyle ode mnie w tym temacie.

 

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 10% za niestosowne zachowanie do innych Użytkowników. // berkowskyy

Edytowane przez berkowskyy
  • Superka 1
  • Haha 1
  • Bleh 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc i się wypowiem pod tą skargą nie tak jak Prowogg się scykał na tamtej od art030 po czym teraz o tym pisze 🙂

 

Tak przyznaje się do tego że sciełem mu te skrzynki aby nie miał dobrych wpływów pienieżnych z tej farmy pod wpływem emocji zabraniem tych beaconów w ramach zemsty, więc tak zrobiłem lecz wiem że to była głupota za co bardzo tego żałuje i chciałbym zwrócić  "Jedynie to co zostało zniszczone/skradzione" te przedmioty lub w gotówce mimo że nie były te skrzynki pełne jak twierdzi to Prowogg, poniewż raz na jakiś czas wbij na serwer nawet nie grał od kilku dni  wiec nie miało prawa to być pełne ale mniejsza z tym.   

 

Tutaj widać jak były pełne jego zdaniem: https://imgur.com/a/0UWCfSz

 

To co pisze o jego inteligencji jest raczej prawdą że inteligencja nie grzeszy  więc przechodze do ofensywy jak iż ów Gracz nie potrafi liczyć i czytać wiec jest raczej mało inteligenty  🙂

Dodatkowo próbuje zmanipulować innych graczy i administracje okłamując ją bo nie potrafi liczyć. Trzeba było chodzić do szkoły a nie obok i rzucać kamieniami 🙂

 

Okej więc zaczynamy 🙂

 

20 godzin temu, prowoGG napisał:

Jak można zauważyć na mojej działce, skrzyń jest całkiem sporo - i gdy są pełne (a było tak w tej sytuacji) zysk wynosi ponad 1.000.000$

Prowogg jawnie się przyznaje do oszukania graczy i Administracji

Gdyż Mamy u niego na działce 94 skrzynki i 102 leje w farmie więc liczmy 🙂     102 Leje  94 Skrzynki przy maksymalnym zapchaniu  jest to <<<<<858.009,6$>>>>>   A nie tak jak napisał ponad 1mln 🙂 więc liczeniem Prowogg się nie popisał, no więc mamy załatwione chociaż może ktoś nie umie więc napisze równanie   (102x5x64)+(94x54x64) x 2,4 = 858.009,6$ Opisze dokładnie co każda liczba oznacza  "102-Leje, 5-miejsc w leju, 64-Stack""94-skrzynki podwójne, 54-miejsca w skrzynce, 64-Stack""2.4- Cena za 1 marchewke"

 

Lecimy dalej 🙂

 

Zniszczonych zostało jedynie 79,5 Skrzyń co widać na załączonym SS wystarczy policzyć 🙂     https://imgur.com/a/y1l0neM

 

Więc policzmy   (79,5x54x64)x 2,4 = 659.404,8$ I tyle mógłbym oddać maksymalnie   Administracja rozważy jakie kroki podjąć 

 

 

 

20 godzin temu, prowoGG napisał:

liczne wyzwiska i słowa umniejszające mojej inteligencji znajdujące się pod skargą użytkownika @art030, za którą otrzymałem już należytą kare. Nie życzę sobie, aby osoba nie potrafiąca poprawnie złożyć zdania w języku polskim mi ubliżała i dodatkowo powiem, że czuję się bardzo urażony.

To nie jest koncert życzeń,  Nie potrafisz liczyć i czytać więc nie wiem co Cię w tym obraża i obniża inteligencji o ile takową posiadasz, po tej skardze myślę że nie.

 

Liczenie jest już pokazane wyżej jak dobrze sobie radzisz w matematyce teraz zaznaczę twoje czytanie:

20 godzin temu, prowoGG napisał:

Dodatkowo chciałbym sprostować zarzuty tego, że użytkownik @MajonezPL, ma pretensje do tego, że inne osoby mogą kopać na mojej, czy też działce mojego przyjaciela blank467. Poniżej zaznaczenia widocznego na screen shocie widać, że gracze są dodani do działki tylko online, na co również zamieszczam ss poniżej.
Dowody: Sp2OjvT.png

IczegG9.png

LUKdoKH.png

 

Jest i tutaj Link do tego  🙂       https://imgur.com/a/rLpyy0k

 

Liczę że administracja podejmie właściwe kroki w celu ukarania ProwoGG za oszukiwanie jej.

 

Bardzo przepraszam za zanistniałą sytuacje iż taka się zdarzyła, mam nadzieje że administracja ukarze mnie łaskawie bez bana 😞 

 

Dziękuje i pozdrawiam

Edytowane przez MajonezPL
  • Superka 2
  • Like 3
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProwoGG otrzyma rekompensatę pieniężną, która zostanie pokryta z kieszeni MajonezPL za utracone marchewki w wysokości 760k. O kwocie jednego miliona nawet nie ma mowy, bo jest to fizycznie niemożliwe, żeby do skrzynek oraz lejków weszło więcej, niż to gra sama w sobie przewiduje i nie ma żadnych dowodów oraz nie da się tego sprawdzić, czy wszystkie skrzynie i lejki były pełne. MajonezPL obliczył maksymalny zarobek z 102 Lejków i 94 Skrzyń, który wynosi 858,009,6$. Czyli dalej sporo mniej niż przewiduje to prowoGG. Finał jest taki, że prowoGG dostaje 760k, które zostały już przelane na jego konto, a MajonezPL zostanie dodatkowo zbanowany za kradzież na działce na czas 12 godzin ze względu na przyznanie się do zarzuconego mu czynu oraz skruchę.

Edytowane przez Zeltraz
  • Superka 4
  • Przytulas 1

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...