Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

oMate_

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick:  art030
Nick osoby oskarżonej:  ProwoGG
Miejsce wydarzenia:  Minecraft
Data i godzina wydarzenia:  18.09.2022  Około 15:50 Początek reszta około 19:00
Opis sytuacji

 

Sytuacja zaczęła się od tego iż kuzyni MajonezoPL kopali na mojej jak i jego działce na beaconie w celu wbicia głowy czarnego szkieleta aby mieć Beacona dla siebie.

Po czym wszedł Prowogg I pisał czemu oni tutaj kopią gdy majonez jemu odpowiedział ten napisał ze  niech będzie co widać w pierwszym linku 🙂.  Ja poszedłem oglądać mecz koszykówki o 17  a Majonezo z tego co mowił  to jakies 30-40min po mnie na Cs-go.

O 19:00 około wchodze na serwer i widzę że Prowogg zabrał beacony i nie chce położyć mimo że też zbierałem pkt questowe na głowe aby były te beacony, więc pisałem niech odda chociaż kase 3mln ponieważ MajonezoPL tyle dostał za głowe po czym zostałem wyśmiany  i dowiedziałem się że ani beaconów dla mnie nie będzie dostępnych jak i kasy, Dowody w SS. Prowogg przywłaszczył beacony twierdząc że w większości są jego mimo że _Arrivederci Blank467 w tym ja też daliśmy głowę czarnego i dodatkowo dałem dla _Arrivederci'ego również 500k na kolejną głowe aby był drugi beacon, ale to nie przekonywało Prowo bo według niego należą do niego a ja nie mam do nich dostępu.


Wszystko znajduje się w ss  pod spodem jak i prowo też sie przyznaje aby dać kase za tą głowe po czym wyśmiewa 🙂.   Chciałbym odzyskać poprostu głowe więc wychodze tez z propozycja aby tego beacona zniszczyć na 3 głowy i oddać prawidłowym włascicielom. Z nim nie chce mieć więcej nic wspólnego za tak dziecinne zachowanie. Może to i tylko klocki ale czuje sie poprostu jakby mi napluł w twarz mimo grania razem przez wiele edycji i tryhardowania razem.  

 

 

Z góry przepraszam za nieocenzurowane słowa w SS ale nie chciałem nic zatajać

 

Pozdrawiam art030

 

Dowody   Legenda linków do screenshotów i ich opis   https://imgur.com/a/ihdOF8k

 

1.  https://imgur.com/a/RDURdQC

2.  https://imgur.com/a/12epeQu

3.  https://imgur.com/a/B5LmUxf

4.  https://imgur.com/a/p0DS0mP

5.  https://imgur.com/a/V4B9Umz

Edytowane przez berkowskyy
  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Nieuczciwe zachowanie, następnym razem musicie zawierać umowy przed postawieniem beacona wspólnie. Ja swoją 3 główkę dostałem od stormiq__, który żeby się zabezpieczyć napisał formułkę. Dzięki, której w razie takiego zachowania miał jakieś screeny, na których dogadaliśmy szczegóły jak to będzie wyglądać. Nie miałem problemów z tym kogo dodaje do `swojej` działki. ale jak piszesz, że współpracowaliście kilka edycji to tym bardziej nie rozumiem sytuacji.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, więc i ja też się wypowiem na ten temat.

Jak widać odwaliło na głowke (prowogg) ponieważ nie spodziewałbym się tego że tak będzie kwiczał bo ktoś kopie na beconie. W ciągu tego bana wiele razy mówiłem dla art030 że fajnie by było też pokopać i pomóc w  wbijaniu główki czarnego, ale prowogg  nie rozumiał że mam bana i nie mam jak pomóc ale nawet jeśli bym pomógł to Chorym tokiem myślenia tego gościa i tak on by mówił że te BEACONY należą do niego bo oni mają większość 4/6  a ja z art030  2/6.  Tak kwiczał i kwiczał aż ukradł BEACONY co widać w SS jak się przyznaje do tego bo on nie pozwala gdzie Blank i Arive nie mieli problemu z tym ale nawet nic nie napiszą bo sie (boją wstydza? nie wiem nie mam pojecia) Tak czy siak wiedzą jaka jest sytuacja ale maja wywalone w to. 

Ciągle gadał żeby nikt nie kopał na "krzywy ryj" to ja sie pytam po co też ze mna łaczył działke jak ja nie miałem nic co mogłem pomóc w zdobyciu beacona?  A najlepsze jest też to że sam pododawał ludzi jak i blank żeby mogli kopać na ten pseudo "krzywy ryj" u tego gościa gdy są online  i jakoś nie ma problemu nagle teraz.  Jak dla mnie chciał Nas tylko wykorzystać dla swojej korzyści i wydymać, i tak też  zrobił. 

 

Wydaje mi się że themikishow  t3kstowo  mr_bober23 Maj0rMonogram Nie pomagali wbijać głow ale mogą kopać. 

Jestem za ukaraniem tego gracza jak i zwróceniem głowki czarnego co za tym idzie jeden beacon trzeba zabrać i oddać dla art030 jedną głowe, a reszte czyli 2 głowy dać komuś z tej trójcy świetej (prowogg, blank467, Arrivederci)  

Dodatkowo ukarać tego gracza za bardzo nieuczciwe zachowanie i gry FairPlay.  

 

Pozdrawiam MajonezoPL 🙂

23 godziny temu, Nolifequ napisał:

Nieuczciwe zachowanie, następnym razem musicie zawierać umowy przed postawieniem beacona wspólnie. Ja swoją 3 główkę dostałem od stormiq__, który żeby się zabezpieczyć napisał formułkę. Dzięki, której w razie takiego zachowania miał jakieś screeny, na których dogadaliśmy szczegóły jak to będzie wyglądać. Nie miałem problemów z tym kogo dodaje do `swojej` działki. ale jak piszesz, że współpracowaliście kilka edycji to tym bardziej nie rozumiem sytuacji.

Masz racje  tyle że my graliśmy już którąś edycje z rzędu że było jednak zaufanie i nie trza było się martwić o jakieś umowy czy cos tak jak ty  ale jak widać odwaliło chlopowi przez te dziury w mózgu.

Mam nadzieje że skarga zostanie pomyślnie rozpatrzona  przez Administracje 

 

 

 

307833502_414212450654971_3795016025971452779_n.jpg

308119587_477312947641936_4249536158103202895_n.jpg

Edytowane przez MajonezPL
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ProwoGG miał prawo się zdenerwować. Nie miał prawa natomiast zabrać Ci dostępu do beaconów, ponieważ też się przyczyniłeś się do ich stworzenia. 

Jeśli zdecydował się na zakończenie Waszej współpracy, powinien się z Tobą porozumieć i oddać Ci Twój wkład. Na załączonych screenach widać, że nie chciał tego zrobić - jeśli zaproponowana przez Ciebie kwota za główkę (3kk) mu nie odpowiadała, była zbyt wysoka, mógł zaproponować niższą, jednak nie chciał negocjować wcale. 

Myślałam że oskarżony wypowie się pod skargą, przedstawi ją ze swojej perspektywy lub będzie chciał dogadać się polubownie, niestety tak się nie stało. 

Skargę akceptuję - otrzymujesz pieniądze (500k + równowartość główki) z konta ProwoGG. 

On natomiast dostaje bana. 

  • Superka 5

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...