Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

SpoconyHubi Totalnienikt22


J7oI

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: J7oI
Nick osoby oskarżonej: TotalnieNikt22 SpoconyHubi
Miejsce wydarzenia: Serwer mc
Data i godzina wydarzenia: 19/09/22  17/17:30
Opis sytuacji: Na ssach wszystko widać xD nie muszę wiele tłumaczyć chyba. Screeny nie są w kolejności chronologicznj
Dowody:image.png.ac8a39a34c093c4d5e86870282c3b689.pngimage.png.670a8d39e5da0db0bb7d62ceac74c08b.pngimage.png.afa3ed158bffaf63c86beb134e6476e5.pngimage.png.9f7ae05e70a1b69b84b7b7ad8fada673.png

Edytowane przez J7oI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać na załączonym Screenshocie napisałem no ta ważne zeby o****ć na hajs jak najwiecej osób J7oI napisał "Wiadomo" co wiąże się z tym że przyznał się do licznych oszustw 🙂

Otrzymujesz +10% za używanie wulgaryzmów // berkowskyy

Edytowane przez berkowskyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, TotalnieNikt22 napisał:

jak widać na załączonym Screenshocie napisałem       no ta  ważne zeby ojebać na hajs jak najwiecej osób    J7oI napisał  "Wiadomo" co wiąże się z tym że przyznał się do licznych oszustw 🙂

Liczyłem że ogarniesz ironię XD

No cóż

Następnym razem będę pamiętał że nie rozumiesz wszystkiego w taki sposób, jaki bym oczekiwał, mimo wszystko podaj mi przynajmniej jeden scam którego się dopuściłem - oczywiście obowiązkowo ze screenami albo jakimkolwiek innym dowodem który nie jest oczywistym wyśmianiem twoich żalów xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając zgłoszenie gracza i przejrzeniu dowodów wraz z odpowiedziami oskarżonych werdykt jest jeden. Na ss widać jasno obrazę graczy na zgłaszającego. Powinni dostać adekwatną karę do popełnionego czynu.

 

Jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kenshi20 napisał:

Czytając zgłoszenie gracza i przejrzeniu dowodów wraz z odpowiedziami oskarżonych werdykt jest jeden. Na ss widać jasno obrazę graczy na zgłaszającego. Powinni dostać adekwatną karę do popełnionego czynu.

 

Jestem na tak

Rzecz w tym że to że bronisz kolegę to nie zmienia faktu że on zaczol 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
8 minut temu, Hubert_Mine0r4f7 napisał:

Rzecz w tym że to że bronisz kolegę to nie zmienia faktu że on zaczol

Nieważne kto zaczął, ważne kto skończył, dałeś się sprowokować i złamałeś regulamin.

 

 

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
Teraz, Hubert_Mine0r4f7 napisał:

Jak już macie karać mnie i mojego kolegę to ukarajcie też zgłaszające za prowokacje 

Nie ma punktu dot. prowokowania Gracza, cała kwintesencja jest tego, by się nie dać sprowokować. Następnym razem zważaj na słowa i powstrzymuj się od durnych komentarzy bo to, jak kolega zaczął jest niczym w porównaniu do tego, jak się do niego odniosłeś. 

 

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, berkowskyy napisał:

Nie ma punktu dot. prowokowania Gracza, cała kwintesencja jest tego, by się nie dać sprowokować. Następnym razem zważaj na słowa i powstrzymuj się od durnych komentarzy bo to, jak kolega zaczął jest niczym w porównaniu do tego, jak się do niego odniosłeś. 

 

Szczerze to bez sensu bo w poprzedniej edycji była podobna sytuacja i jak dla mnie zgłaszający też nas obraził bynajmniej mnie że mam mu ssac co nie był też mile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga dotyczy obrazy ze strony SpoconyHubi oraz Totalnienikt22 i to zostanie tutaj rozpatrzone. Rzeczy z komentarzy to inne sprawy i jeżeli ktoś ma jakieś dowody i chce to zgłosić, to należy napisać oddzielne skargi. Wracając do sprawy, wszystko widać na załączonych ssach, że obaj zgłoszeni użytkownicy faktycznie zwyzywali J7oI i za to zostaną ukarani.

  • Superka 2

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...