Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

znowukrzysiek


xdominiczqa_

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: xdominiczqa_
Nick osoby oskarżonej: znowukrzysiek
Miejsce wydarzenia: moja działka
Data i godzina wydarzenia: wczoraj pomiedzy 21-00.00
Opis sytuacji: dodalam kolege do dzialki po czym mi pisal ze mozna mu ufac itp wbijam rano na rc patrze a z ramki ukradl podpis kolorowy marcinka ukradl takze legendarne buty oraz helm ale tego to ja z dowodow juz nie mam niestety ale nie wiem jak to zrobil wlamal mi sie na konto mc i wyplacil se wsyztskie pieniadze ile on tego wyplacil mam ss pod komenda /przelewy
Dowody: wystawil moje rzeczy u siebie na targ czyli podpis marcinka i legendarne buty dowodem w przeslanym ss jest na dole w przelewach czyli ile se tego wyplacil

dowody.png

podpis.png

buty.png

buty.png

Edytowane przez berkowskyy
Edycja wzoru
  • Sad 1
  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dominiczeq335 napisał:

Twój nick: xdominiczqa_
Nick osoby oskarżonej: znowukrzysiek
Miejsce wydarzenia: moja działka
Data i godzina wydarzenia: wczoraj pomiedzy 21-00.00
Opis sytuacji: dodalam kolege do dzialki po czym mi pisal ze mozna mu ufac itp wbijam rano na rc patrze a z ramki ukradl podpis kolorowy marcinka ukradl takze legendarne buty oraz helm ale tego to ja z dowodow juz nie mam niestety ale nie wiem jak to zrobil wlamal mi sie na konto mc i wyplacil se wsyztskie pieniadze ile on tego wyplacil mam ss pod komenda /przelewy
Dowody: wystawil moje rzeczy u siebie na targ czyli podpis marcinka i legendarne buty dowodem w przeslanym ss jest na dole w przelewach czyli ile se tego wyplacil

dowody.png

podpis.png

buty.png

buty.png

przepraszam ale skaplam sie ze znikly takze 8 kluczy z skrzynki kolegi i 13 koxow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając wypowiedź obu graczy doszedłem do wniosku, że obaj powinni zostać sprawdzeni pod względem oszustw jak i ukarani adekwatną kara. 

1 gracz zgłaszający za możliwe posiadanie oszustów (cheaty) i podawanie loginu wraz z hasłem narażając drugiego na otrzymanie permanentnej blokady na obydwa konta.

2 gracza za kradzież z konta 1 zgłaszającego i widoczne przelewy z konta na konto wraz z przedmiotami na targu oraz możliwe posiadanie programów wspomagających grę (cheaty)

 

Jestem za zbanowaniem na określony czas obu graczy 

  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osoby poszkodowanej to mimo że jej zbytnio nie lubię to jednak stanę w jej obronie ponieważ dzisiaj osoba oskarżona na jego serverze discord przyznała mi się do cytuje (ja oskamowałem tą dominiczkę na 4mln) jednak było to kanale głosowym wiem średnio mam na to dowody ale niestety wychodzi że osoba oskarżona nie tylko oszukała osobę zgłaszającą ale dodatkowo włamał się na konto tej osoby.

Więc wnosze o pożarna akre dla osoby oskarżonrj

  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ukaraniem znowukrzysiek. Miałem z xdomniczką połączone działki, rozłączył je. Włamał się na Jej konto i bez  żadnego pochowania wziął sobie kasę i podpisy. Dodam jeszcze że pisał na discordzie do Domi jakieś teksty typu słoneczko itd. Ukradł też itemy z mojej działki ( 8 magicznych kluczy i 13 koxow i autofarmy )

Edytowane przez Poziomeq_
Dopisałem jeszcze że ukradł itemy z mojej działki
  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem  za ukaraniem znowukrzysiek za kradziez konta, ale rowniez za ukaraniem xdominczeq, poniewaz widac na ss ktory wyslala mini mapke, ktora pokazuje moby
image.png.37a7fb97837efb333a2b1da7054fd97d.png

  • Superka 1
  • Przytulas 1
  • Nie ośmieszaj się 1

 

                                                                                                             

                                                                                                                   

                                                                                            

                                                                                                                                

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Poziomeq_ napisał:

Jestem za ukaraniem znowukrzysiek. Miałem z xdomniczką połączone działki, rozłączył je. Włamał się na Jej konto i bez  żadnego pochowania wziął sobie kasę i podpisy. Dodam jeszcze że pisał na discordzie do Domi jakieś teksty typu słoneczko itd. Ukradł też itemy z mojej działki ( 8 magicznych kluczy i 13 koxow )

To po co.podawala hasło mu no Jezu podała hasło to ma jej wina administracja nic nie ma do tego że podajesz hasła i prawda misiek Ukraranie dominiczqi za używanie mapki xrayem z której można szukać naprzyklad villagerow

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mistrzMichal napisał:

To po co.podawala hasło mu no Jezu podała hasło to ma jej wina administracja nic nie ma do tego że podajesz hasła i prawda misiek Ukraranie dominiczqi za używanie mapki xrayem z której można szukać naprzyklad villagerow

Ale on Ja szantażował że jak nie poda hasła to coś powie administracji itd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Poziomeq_ napisał:

Ale on Ja szantażował że jak nie poda hasła to coś powie administracji itd 

fajnie by bylo gdybys dal jakąś wiadomość ze on ją szantażował bo wtedy to pomoze administracji i bedzie mial dodatkowo większą kare

kotko mówiąc

poczuje smak wakacji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowody są wystarczające - poszkodowana otrzymuje z powrotem skradzione przedmioty oraz pieniądze, a oskarżony zostaje ukarany banem. 

 

W dniu 19.09.2022 o 18:46, dominiczeq335 napisał:

przepraszam ale skaplam sie ze znikly takze 8 kluczy z skrzynki kolegi i 13 koxow

Tych przedmiotów nie oddajemy, ponieważ nie ma dowodów ani na to, że ukradła je ta osoba, ani na to, że w ogóle zostały skradzione.

 

W dniu 19.09.2022 o 13:53, dominiczeq335 napisał:

ale nie wiem jak to zrobil wlamal mi sie na konto mc

Najwyraźniej wiesz jak to zrobił, skoro sama podałaś mu passy. Proszę nie kłamać 🙂 Proszę też abyś zmieniła sobie hasło, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś. Nie podawaj go nikomu więcej w przyszłości.  

  • Superka 1
  • Przytulas 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...