Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

milex
Wiadomość dodana przez wikkiaa,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego:  taSix
Nick Administratora, który banował: zeltraz
Długość bana: perm
Kiedy to się stało?: 18.09.22r 20:10
Opis sytuacji: dostanie bana bez powodu grałem z kolezanka na tym samym necie tylko na dwóch roznych komputerach.  brak jakiego kolwiek pytania na chacie o co chodzi ani upomnienia, a po wystyawieniu bana brak odpowiedzi ze strony osobnika który tego bana wystawił ... druga sprawa gra jest po to by sie oderwac od zycia realnego a tu sie okazuje ze jest wiecej zakazów nakazów regulaminy itp nioz w normalnym swiecie wiec nie dziwcie sie ze nie czytałem regulaminu i nie zgłosiłem tego bo to chore by było. przy składaniu wniosku o dodatek węglowy tyle pierdzielenia nie było co tu ...
a tak jeszcze na koniec, niech admini beda bardziej ogarnieci bo w tym samym momencie ruszała sie moja postac ( milex) jak i postac tasix...
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Ale do kogo Ty masz problem? Wchodząc na serwer automatycznie akceptujesz regulamin na nim obowiązujący. Wybacz, ale gdyby nie było regulaminu, to byłaby tu niezła anarchia, moderacja też by nie była potrzebna, bo co tu po niej skoro nie ma regulaminu. Wpisanie wniosku o współdzielenie IP jest obowiązkowe, w momencie gdy ktoś chcę zagrać z kimś na naszym serwerze, z tego samego adresu IP (wydaję mi się jednak, że więcej "pierdzielenia" byłoby przy składaniu jednak dodatku węglowego, niż proste wpisanie wniosku😉).

59 minut temu, milex napisał:

gra jest po to by sie oderwac od zycia realnego a tu sie okazuje ze jest wiecej zakazów nakazów regulaminy itp nioz w normalnym swiecie

No wybacz, ale każdy porządny serwer ma swój regulamin.

 

59 minut temu, milex napisał:

nie dziwcie sie ze nie czytałem regulaminu i nie zgłosiłem tego bo to chore by było

Ale co by było chore? Napisanie wniosku jak każda inna osoba, która gra z kimś na tym samym IP?

 

59 minut temu, milex napisał:

a tak jeszcze na koniec, niech admini beda bardziej ogarnieci bo w tym samym momencie ruszała sie moja postac ( milex) jak i postac tasix...

A tak na koniec - Administracja wie co robi, a to czy Twoja postać i postać gracza taSix się ruszała w tym samym momencie nie ma znaczenia.

 

Napisz wniosek o współdzielenie, a gracz taSix zostanie odbanowany.

 

Odwołanie do odrzucenia

Edytowane przez aversh
  • Superka 1
  • Like 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem wniosek a został odrzucony, mam swoje lata tak jak i ty podejrzewam po wypowiedzi i chciałbym jednak zostac traktowany normalnie, a niestety niektórzy  że tak to ujmę opiekuni serwera mają w poważaniu graczy, np osoba od której był ban, zwracałem sie do niej na chacie kila razy a jedyne co uzyskałem od zbindowana formułkę i w sumie przez to to wszystko, przez zlanie mnie, z resztą ta sama osoba odrzuciła wniosek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Owszem, Twój wniosek został odrzucony i domyślam się dlaczego. Najpewniej chodziło o punkt 4, czyli "Kim jest dla Ciebie osoba, z która dzielisz IP", na co Ty odpowiedziałeś w sposób lekceważący - "a co was to obchodzi ? drugą osobą, moze jeszcze jakis akt uroddzenia podesłać??". Nie jest to odpowiednie zachowanie, a wystarczyło napisać prawdę, czyli w Twoim przypadku - koleżanka. Skoro sam chcesz być tak jak to napisałeś wyżej - traktowany normalnie, to innych też traktuj normalnie.  A i tak na marginesie - gdybyś składał ten wniosek o dodatek węglowy, to gdyby pojawiło się takie pytanie, to też byś tak odpowiedział? (Pytanie retoryczne)

  • Superka 1
  • Like 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt przyznam sie ze mnie poniosło, ale wiesz  dlaczego, był to po prostu moment gdzie jeden z waszych mnie zlekceważył. wiec w sumie 1:1 i nie, nie jest to wybranianie sie.
druga sprawa fakt mogłem napisać ale jak mam być szczery to gdy widzę lub słysze że musze podać jakieś dane które tak na prawde nie są potrzebne do niczego to mi sie cisnienie podnosi z racji tego co sie dzieje w tym popie****nym kraju.
a co do wniosku, juz składałem, na szczeście nie ja bo chyba w urzedzie bym ten wniosek im w gardło wsadził, ale mniejsza z tym.
W każdym razie mam nadzieje ze wszystko jest juz wyjaśnione,  złożę te wasze podanie jeszcze raz uzględniając osobę na swój sposób, jeżeli nie przejdzie to trudno.


Miłego wieczoru, pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
12 minut temu, milex napisał:

Fakt przyznam sie ze mnie poniosło, ale wiesz  dlaczego, był to po prostu moment gdzie jeden z waszych mnie zlekceważył. wiec w sumie 1:1 i nie, nie jest to wybranianie sie.

Takie zachowanie jest beznadziejne i robią tak dzieciaki w okresie dojrzewania.

Istnieją reguły, których należy przestrzegać i nikogo nie będzie obchodziło, czy je przeczytałeś, czy nie. Twoje podejście do sprawy może wskazywać na brak chęci współpracy. Czasem warto powstrzymać się od niepotrzebnego komentarza. 

 

Dodatkowo, otrzymujesz +10% za używanie wulgaryzmów. To też byś wiedział, gdybyś choć raz spojrzał na regulamin 😉

 

16 minut temu, milex napisał:

[...] jak mam być szczery to gdy widzę lub słysze że musze podać jakieś dane które tak na prawde nie są potrzebne do niczego [...]

Skoro o to pytamy, to jednak są do czegoś potrzebne. Nie znasz procedury od naszej strony, a udzielanie odpowiedzi na te pytania upraszcza nam sprawę i przede wszystkim skraca czas weryfikacji. Czasem warto się dopytać niż użalać się nad systemem. 

 

Mimo wszystko życzę powodzenia w pozytywnym rozpatrzeniu współdzielenia. Mam również nadzieję, że powstrzymasz się od zbędnych komentarzy w przyszłości i będziesz zachowywał się normalnie, tak jak inni Gracze 🙂 

  • Like 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Poczekaj na rozpatrzenie twojego wniosku o współdzielenie. Pamiętaj, że zawsze możesz wejść na nasz TeamSpeak3 i wtedy załatwimy sprawę szybciej. 

 

Odwołanie odrzucam bo dostaniesz automatycznie UB po uzyskaniu zgody na współdzielenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...