Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Koxo1234

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... Koxo123
Nick Administratora, który banował: ... Zabsong
Kiedy to się stało?: ... 16.09.2022
Opis sytuacji: ... Dostałem bana za sprzedanie osadnika graczowi. Umowilismy sie ze on wysyla mi 180k a ja daje mu 2 osadnikow i wszystko git on wysłał mi kaske ja mu podałem kordy gdzie byli osadnicy . po 25min chłop pisze ze ich tam nie ma i musze oddac kase jak nie to lece na forum i póżniej dostaje bana jest to mega przykre bo ja nie oszukałem a dostałem bana na 5 dni.
Screen bana: ... są tu jeszcze screeny rozmowy z tym kupcem.

2022-09-16_23.53.46.png

2022-09-16_20.29.23.png

2022-09-16_20.29.47.png

2022-09-16_20.30.08.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Po raz kolejny drogi graczu w swoim odwołaniu kłamiesz w żywe oczy Twoje pierwsze odwołanie niczego Cię nie nauczyło?

Po pierwsze tak jak wspominałem w Twoim pierwszym odwołaniu na żadnym Twoim /sethome nie ma wieśniaków.

Po drugie graczowi podałeś zupełnie inne kordy niż na ss-ach (co prawda podobne, ale wciąż inne) - ciekawe dlaczego ich nie pokazałeś 🙂 ?

Po trzecie przywłaszczyłeś sobie ss-a od innego gracza aby w odwołaniu użyć jako własny (nie wiem jaką macie umowę , ale nieładnie tak oszukiwać)

Po czwarte bazując na pierwszym punkcie w miejscu na które wskazuje ss z koordynatami nie ma i nie było wieśniaka już od czasu Twojego pierwszego bana.

Odwołanie do odrzucenia

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...