Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Koxo1234

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Koxo123
Nick administratora: Zabsong
Długość bana: 3 dni
Kiedy to się stało?: 11.09.2022r.
Opis sytuacji: Dostałem bana za oszostwo podczas handlu za sprzedanie osadnika , sprzedalem go w jajku , kupielm go od innnej osoby za 150k i sprzedalem go za 180k i nie widzialem ze to jest jajko krowy bo nazwa byla zmieniona i po prostu nie pomyslaem a nie chchialem wykluwac jajka i po prostu go sprzedałem.
Screen bana:  file:///C:/Users/Lukasz/Desktop/2022-09-11_11.42.22.png
 

Edytowane przez berkowskyy
Edycja wzoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Nie dodałeś zdjęcia screena, a jedynie jego lokalizację, wstaw zdjęcie na https://imgur.com/upload i wklej link do wątku.

Następnym razem pamiętaj, że jeśli nazwa itemku jest napisana kursywą to oznacza to, że ktoś zmienił nazwę przedmiotu w kowadle i nie jest to pierwotna nazwa.

Mimo wszystko blokada wydana prawidłowo.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Dziękuję za zwrócenie uwagi, nie chciałbym zbyt surowo karać osoby, które kupiły "FAKE" itemek, pomimo że odsprzedanie takiego itemku jest również oszustwem podczas handlu.

Badając Twoje logi mogę stwierdzić że nie kupiłeś tego jajka w żaden sposób od innej osoby- z Twojego konta nie ubyło ani 150k ani 200k ani jakakolwiek inna podobna kwota i śmiem twierdzić, że to co w odwołaniu napisałeś jest zwykłym kłamstwem napisanym tylko w nadziei, że unikniesz kary. Dodatkowo zauważyłem, że w ciągu swojej obecności na serwerze próbujesz sprzedać villagery, a dostępu do nich nie masz (podobno już ich kilka sprzedałeś, tak przynajmniej pisałeś graczowi, który Cie zgłaszał). Kilka transakcji na Twoje konto z tym związanych podejrzewam znalazłem, dlatego też przyjrzę się sprawie bliżej, a całe odwołanie jest do odrzucenia. Dodatkowo kara może zostać jedynie zwiększona, jeżeli moje podejrzenia okażą się słuszne.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
7 godzin temu, zabsong napisał:

Dziękuję za zwrócenie uwagi, nie chciałbym zbyt surowo karać osoby, które kupiły "FAKE" itemek, pomimo że odsprzedanie takiego itemku jest również oszustwem podczas handlu.

Badając Twoje logi mogę stwierdzić że nie kupiłeś tego jajka w żaden sposób od innej osoby- z Twojego konta nie ubyło ani 150k ani 200k ani jakakolwiek inna podobna kwota i śmiem twierdzić, że to co w odwołaniu napisałeś jest zwykłym kłamstwem napisanym tylko w nadziei, że unikniesz kary. Dodatkowo zauważyłem, że w ciągu swojej obecności na serwerze próbujesz sprzedać villagery, a dostępu do nich nie masz (podobno już ich kilka sprzedałeś, tak przynajmniej pisałeś graczowi, który Cie zgłaszał). Kilka transakcji na Twoje konto z tym związanych podejrzewam znalazłem, dlatego też przyjrzę się sprawie bliżej, a całe odwołanie jest do odrzucenia. Dodatkowo kara może zostać jedynie zwiększona, jeżeli moje podejrzenia okażą się słuszne.

Odwołanie odrzucam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach kara jest jak najbardziej adekwatna.

Wracaj do gry po jej odbyciu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...