Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dominik585 odwolanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: dominik585

Nick Administratora, który banował: Kazociak_ (jest to tylko z serwera, a reszty nie pamiętam, bo było to dawno)
Kiedy to się stało?: Pamiętam tylko bana z serwera, było to jakiś tydzień/dwa temu, a reszty niestety nie pamiętam.
Opis sytuacji: Cześć i czołem. Więc nadszedł dzień gdy dostałem bana permanentnego na wszystkim związane z serwerem. Wiem, robiłem głupie rzeczy po dostaniu szansy od zarządu na unbana, ale to tylko dlatego, że jeden administrator się mnie czepiał o byle co (chyba każdy wie o kogo chodzi). Chciałem zacząć grać na nowo i nikogo nie obrażać, ale nie będę miły dla kogoś kto mnie prowokuje, a wie, że ja nic nie mogę zrobić, bo jest w zarządzie, a ja zwykłym graczem. Chciałem zacząć grać na tej edycji, ale napisałem "o Zeltraz śmieć XD", wiem nie było to na miejscu po powrocie, ale też moglibyście spojrzeć, że zrobiłem dobrą rzecz przepraszając jedną osobę z administracji (mam nadzieję, że ta osoba też się wypowie), a nie od razu dawać bana permanentnego na serwerze. Na forum dostałem bana za "oldmancats sama jesteś jak ten klaun" naprawdę to coś złego? Kto normalny byłby urażony taką wiadomością, bo chyba nie oldmancats, która po odejściu z administracji od razu wyzywała gracza XD. Na discordzie i ts3 ban mi się należy, bo pod wpływem emocji przesadziłem. Ale nie przyszedłem tutaj wyjaśniać za co są bany, bo administracja dobrze wie. Po prostu się zmieniłem, pomimo, że minęły +/- trzy miesiące odkąd nie gram, wakacje i ludzie, których w nie poznałem mnie zmienili, może nie o 360°, ale jednak. Gdy ktoś ze mną zaczyna, nauczyłem się odpuszczać, a nie wyzywać i dążyć do niewiadomo czego. Żałuję mojego zachowania z poprzednich edycji, bo nie było na miejscu w moim wieku. Chciałbym dostać unbana na tym co administracja wie, że mi się należy, a jeśli moje zdanie chociaż kogoś obchodzi, to chciałbym dostać unbana na forum, na razie widzimy w jakim stanie jest forum od kilku miesięcy, a z tego co każdy wie, byłem jednym z najbardziej aktywnych graczy na forum. Jeśli chodzi o serwer i inne związane z serwerem gry/aplikacje, to nie zależy mi na razie żebym dostał unbana, bo nie używam komputera od BARDZO dawna. Mam nadzieję, że chociaż na forum dacie mi szansę i sami się przekonacie. Pozdrawiam, miłego grania.

 

 

Zapomniałem dodać, że zachowywałem się w taki sposób do administracji, bo dowiedziałem się od jednej zaufanej mi osoby, że administracja wyzywa mnie na czacie administracyjnym, jak i na kanale głosowym administracji. Mam tego ss, ale nie chce zaszkodzić tej osobie, bo naprawdę cały serwer tą osobę szanuje i wiem, że ta osoba nawet nie zgodziłaby się, żeby wstawić tego ss'a na forum, więc nawet nie pytam tej osoby o zgodę, bo ja i ta osoba wiemy jak może się to dla niej skończyć.
Screen bana: Nie wiem czemu, ale nie mogę dodać żadnego zdjęcia.

Edytowane przez dominik585 odwolanie
  • Dislike 1
  • Wow 2
  • Thinking 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem neutral.

- Znasz tylko nick administratora bez powodu, ponieważ nie pamiętasz 

- Kiedy to się stało też jest bardzo ogólnikowo opisane 

- Jeżeli dostałeś bana permanentnego to twoje przewinienie musiało być działające na szkodę serwera

Cytat

Cześć i czołem. Więc nadszedł dzień gdy dostałem bana permanentnego na wszystkim związane z serwerem.

- Jeśli opisujesz już sytuację rozbij to na czynniki pierwsze i wyjaśnij kto co i jak, a nie że każdy wie bo nikt nie wie

Cytat

Wiem, robiłem głupie rzeczy po dostaniu szansy od zarządu na unbana, ale to tylko dlatego, że jeden administrator się mnie czepiał o byle co (chyba każdy wie o kogo chodzi).

- W regulaminie jasno jest napisane jakie zasady obowiązują na serwerze RC i jeszcze o tym wiedziałeś

Cytat

 Chciałem zacząć grać na tej edycji, ale napisałem "o Zeltraz śmieć XD", wiem nie było to na miejscu po powrocie, ale też moglibyście spojrzeć, że zrobiłem dobrą rzecz przepraszając jedną osobę z administracji (mam nadzieję, że ta osoba też się wypowie), a nie od razu dawać bana permanentnego na serwerze.

- Tak samo tyczy się to forum obowiązują pewne zasady, a co do zachowania kiedyś byłej jak i teraz aktualnej administratorki każdy wyrabia sobie własną reputację

Cytat

Na forum dostałem bana za "oldmancats sama jesteś jak ten klaun" naprawdę to coś złego? Kto normalny byłby urażony taką wiadomością, bo chyba nie oldmancats, która po odejściu z administracji od razu wyzywała gracza XD. 

- Jednak ludzie którzy to czytają nie wiedzą za co masz bany i czy zasługujesz na je zdjęcie bądź zmniejszenie kary. A jeżeli zmienili cię o 360 stopni to tak jakbyś się w ogóle nie zmienił.

Cytat

Ale nie przyszedłem tutaj wyjaśniać za co są bany, bo administracja dobrze wie. Po prostu się zmieniłem, pomimo, że minęły +/- trzy miesiące odkąd nie gram, wakacje i ludzie, których w nie poznałem mnie zmienili, może nie o 360°, ale jednak. Gdy ktoś ze mną zaczyna, nauczyłem się odpuszczać, a nie wyzywać i dążyć do niewiadomo czego. Żałuję mojego zachowania z poprzednich edycji, bo nie było na miejscu w moim wieku.

- Na forum jest jak jest czasem jest więcej tematów jak i mniej to jest naturalna kolej rzeczy

Cytat

Chciałbym dostać unbana na tym co administracja wie, że mi się należy, a jeśli moje zdanie chociaż kogoś obchodzi, to chciałbym dostać unbana na forum, na razie widzimy w jakim stanie jest forum od kilku miesięcy, a z tego co każdy wie, byłem jednym z najbardziej aktywnych graczy na forum.

 

To jest tylko moja osobista opinia na wypowiedz tego gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
W dniu 10.09.2022 o 16:36, dominik585 odwolanie napisał:

to chciałbym dostać unbana na forum, na razie widzimy w jakim stanie jest forum od kilku miesięcy, a z tego co każdy wie, byłem jednym z najbardziej aktywnych graczy na forum.

dodam tylko swoje 3 grosze, ponieważ i tak odwołanie zostanie rozpatrzone zapewne przez Admina+, że to nie jest żaden powód. Forum pełni inną funkcję niż kiedyś i jest to zupełnie normalne, a aktywność na nim nie ma większego znaczenia w kwestii unbana.

Edytowane przez berkowskyy

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dominik.

Przed rozpoczęciem obecnej edycji, zastanawialiśmy się co zrobić z Twoim banem - przedłużyć go czy nie.

Zdecydowaliśmy, że damy Ci szansę i zobaczymy jak będziesz się zachowywał, jak będzie wszystko w porządku to zostanie bez bana, a jeśli coś się będzie działo, to przedłużamy.

Pierwsze co zrobiłeś po powrocie, to zwyzywałeś administratora, dlatego właśnie padła decyzja o permie na tę edycję. 

 

W dniu 10.09.2022 o 16:36, dominik585 odwolanie napisał:

moglibyście spojrzeć, że zrobiłem dobrą rzecz przepraszając jedną osobę z administracji

Poważnie? A co z pozostałymi administratorami, których obrażałeś?

 

W dniu 10.09.2022 o 16:36, dominik585 odwolanie napisał:

Na forum dostałem bana za "oldmancats sama jesteś jak ten klaun" naprawdę to coś złego?

Przejawiałeś na forum skrajnie toksyczne zachowanie, dostałeś bana za całokształt Twojej twórczości, nie tylko za tę wiadomość.

 

W dniu 10.09.2022 o 16:36, dominik585 odwolanie napisał:

Po prostu się zmieniłem, pomimo, że minęły +/- trzy miesiące odkąd nie gram

Zeltraza zwyzywałeś dwa tygodnie temu, więc śmiem wątpić w Twoją przemianę.

 

W dniu 10.09.2022 o 16:36, dominik585 odwolanie napisał:

chciałbym dostać unbana na forum, na razie widzimy w jakim stanie jest forum od kilku miesięcy, a z tego co każdy wie, byłem jednym z najbardziej aktywnych graczy na forum

Trzeba przyznać, że faktycznie byłeś jednym z najbardziej aktywnych graczy na forum, ale nie wydaje mi się, aby to był odpowiedni argument za unbanem. Jeśli poprzez Twoją aktywność mamy rozumieć to, co wypisywałeś na chacie, to już wolimy, żeby tej aktywności nie było. 

 

Musiałeś trochę dłużej poczekać na rozpatrzenie odwołania, ponieważ dyskutowaliśmy co z nim zrobić.

Zdecydowaliśmy się je odrzucić. 

  • Superka 5
  • Like 4

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...