Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

MajonezPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: MajonezoPL
Nick Administratora, który banował: xXOskar
Kiedy to się stało?: 04.09.2022    00:36 
Opis sytuacji: Grałem z gosciem o nicku Sanderka5x czy jakos tak. On wkopywał się w wiesniaki na cheatach, a ja za nim wchodzilem aby zabijac wiesniaki poprostu dla jaj. Za co przepraszam te glupie zachowanie i chcialbym przeprosic graczy ktorym te wiesniaki zostaly zabite. Oraz wiecej nie bede takich rzeczy robil. Jeszcze raz przepraszam.

 

Chcialbym aby ta kara byla krotsza ze wzgledu na poczatek edycji i w ogole przyznanie sie do tak kijowego czynu 😞 

 

Ale zbyt przesadne jest az usuniecie dzialki ehh 😞 

 


Screen bana:  https://imgur.com/a/R73aoUx

 

Dziekuje i pozdrawiam

Edytowane przez MajonezPL
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral. Faktycznie usunięcie działki może to trochę przesada ale ban słuszny niestety. Jestem za ewentualnym przywróceniem działki. A pisanie "Chcialbym aby ta kara byla krotsza ze wzgledu na poczatek edycji i w ogole " to jest akurat bez różnicy czy to początek edycji czy nie XD

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban jak najbardziej słuszny, zniszczyłeś czyjąś prace bo ogarnianie wieśniaków nie jest proste a co dopiero ich rozmnażanie. 

Osoby, którym zabiłeś wieśniaków pewnie będą zadowolone, że zostało to odwrócone przeciw tobie i Ty też coś stracisz.

A co do kary to argument słaby jak na skrócenie.

Myślę, że @oskar i @zabsong znają temat od zaplecza więc niech się wypowiedzą

Na Nie

Edytowane przez posejdoneqq
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współpracę z cheaterem karzemy tak samo jak za używanie niedozwolonych modyfikacji. 

 

Blokada wydana prawidłowo i nie ma mowy o skróceniu czy oddaniu działki. Następnym razem oszczędź sobie takie żarty.

  • Superka 1

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...