Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

1337Pazdzior


PeP eR-Krafciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: 1337Pazdzior

Nick Administratora, który banował: Zeltraz

Kiedy to się stało?: 1.09.2022 okolo godziny 19

Opis sytuacji: W pewnym momencie na czacie zauważyłem, że gracz CatsExe zaczął reklamować swojego streama na platformie Twitch.

Pod wpływem ekscytacji razem z kilkoma innymi znajomymi zaczęliśmy spamić niestosownymi przelewami wspomnianej osobie (n-wordem). Nie wiedziałem, że jest to karalne banem, chociaż wiem, że nie zwalnia mnie to z nieprzestrzegania regulaminu. Wiem, że zachowanie jest niedopuszczalne i nigdy nie powinno być omijane, ale liczę na skrócenie surowej kary, szczególnie, że edycja zaczęła się 6 dni temu. Chciałem przeprosić gracza CatsExe za moje zachowanie. Dopilnuję tego aby poprawić swoje niestosowne  zachowanie, liczę na zaufanie zarządu 🙂

Screen bana: ... Pozdrawiam MP

 

 

 

image.png

 

Edytowane przez PeP eR-Krafciarz
  • Dislike 1
  • Przytulas 2

MP Studio - Zarezerwuj wizytę online - Booksyimage.png.7dd85bdd4a97062bbff9cdae3a4c34e1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Młody nigdy nie sprawiał problemów imo sama nazwa "nękanie" brzmi niestosownie nie nękał on nikogo a jedynie pisał on niestosowne rzeczy do owego gracza, który prowadził streama. Jak dla mnie za skróceniem i zmienieniem nazwy bana na coś typu "niestosowne zachowanie". 

  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak powód u @19 

 

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za spam postami i wątkami.//jipsyy

Edytowane przez jipsyy
  • Superka 2

13.04.2021 :[[       31.05.2021 :((

unknown.png.fad9386ea787ffb024be7aeee2511ee5.pngobraz_2021-04-18_033530.png.a0ed36365d795ad49a82964eaf06c1a8.png

 

                                                                                           

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji celowości działania oraz wydania polecenia od zarządu o takiej karze zmuszony jestem odrzucić odwołanie.

Każdy czat - globalny, znajomych, msg czy właśnie tytuły przelewów maja ten sam regulamin i nie ma możliwości niewiedzy o braku karalności.

  • Sad 1
  • Bleh 1

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...