Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

szymigamesYT


szymigamesYT

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: szymigamesYT
Nick Administratora, który banował: Zeltraz
Kiedy to się stało?: 01.09.2022 o godz 19
Opis sytuacji: Witam, w pewnym momencie widziałem, że na czacie gracz zaczął reklamować swojego streama. Razem z kilkoma innymi graczami zacząłem spamić przelewami z tytułem n-wordem, "ż*dzi do gazu". Wiem, że nie było to stosowne, ani śmieszne, ale takie wydawało się w pierwszej chwili. Rozumiem, że popełniłem błąd i liczę na chociaż kilkudniowe skrócenie bana.
Screen bana: 

ban.png

Edytowane przez szymigamesYT
  • Dislike 2
  • Przytulas 3
  • Wow 1
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xxadixx5636 napisał:

Jestem na nie 

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za negatywną ocenę wątku bez podania przyczyny.//jipsyy

kys

 

Otrzymujesz blokadę na 3 dni (50%) w związku z podżeganiem do samobójstwa. Nie tolerujemy takiego zachowania w stosunku do społeczności serwera // berkowskyy

 

Edytowane przez berkowskyy
  • Superka 1
  • Sad 1

13.04.2021 :[[       31.05.2021 :((

unknown.png.fad9386ea787ffb024be7aeee2511ee5.pngobraz_2021-04-18_033530.png.a0ed36365d795ad49a82964eaf06c1a8.png

 

                                                                                           

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Xxadixx5636 napisał:

Jestem na nie 

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za negatywną ocenę wątku bez podania przyczyny.//jipsyy

kys

 

Otrzymujesz blokadę na 3 dni (50%) w związku z podżeganiem do samobójstwa // berkowskyy

Edytowane przez berkowskyy
  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji celowości działania oraz wydania polecenia od zarządu o takiej karze zmuszony jestem odrzucić odwołanie.

Każdy czat - globalny, znajomych, msg czy właśnie tytuły przelewów maja ten sam regulamin i nie ma możliwości niewiedzy o braku karalności.

  • Superka 1
  • Sad 1
  • Bleh 2

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...