Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

s7boiii
Wiadomość dodana przez wikkiaa,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: s7boiii
Nick Administratora, który banował: xKitka
Kiedy to się stało?: 30.08.2022 20;55
Opis sytuacji: Kopałem sobie na /warp kopvip. Wróciłem na działkę po to żeby zostawić itemy(diaxy,gold,eme,etc) i słyszę jak gra jakaś muzyka... Wpisuje /fly i lecę na działkę graczki pod nickiem Moucix czy jakoś tak..

Pisałem(na pw) żeby to wyłączyła ale ona wypierała się tym że ma swój pakiet muzyki jakiś(mi uszy więdły od tego) lecz ona napisała "trudno <3" cos takiego. Mnie już to coraz bardziej zirytowało i napisałem niestety żeby się zabiła(oczywiście chodziło mi w grze)[zapomniawszy o tym w jakim wieku tu ludzie grają], po czym zignorowałem jej wiadomości żeby mi nic nie pisała. Dziś chcę wejść na serwer i tu taki komunikat.

Jeśli moje zdania uraziły tą graczkę to przepraszam i wnoszę o odbanowanie lub skrócenie długości bana.

Screen bana: 

image.png.6f81e193cad539c6d15dc06a444e1606.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada wydana prawidłowo. Nie będziemy akceptować takich zachowań w stosunku do graczy. 
 

Odczekaj swoją karę i wracaj do gry!

Edytowane przez DaXim_

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...