Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Wagoniki i AFK


UTOPLEC

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): UTOPLEC
Propozycja dotyczy (tytuł):  Wagoniki, AFK
Opis propozycji: 

 

Witam serdecznie, z góry piszę, że nie żalę się czy marudzę, wręcz przeciwnie. Gram na Waszym serwerze od 5 dni z Córką i naprawdę widać, że dużo czasu i uwagi wkładacie. Szacun.

 

Dziś, zdarzyła się taka sytuacje, gdzie w czasie robienia obiadu odszedłem od komputera, pech chciał, że jeździłem sobie na wagoniku 😉 Już to wszystko wyjaśniłem z przemiłą osobą na TS3. Ale takie moje uwagi. Jestem już raczej starawym grzybem, też troszkę się pałam informatyką i w minecrafta gram od samego początku.

 

Tyle wstępu, dlaczego piszę, może po to by innym się nie przydarzyło coś podobnego. Czy coś 😉

O co chodzi… jak wspomniałem gram 4 dni, zanim zacząłem, przeczytałem wszystko co znalazłem na FB, Forum (oczywiście najnowsze wpisy) regulamin, jestem na Waszym Discordzie, TS3, już tam rozmawiałem by zgłosić że gram na 1 IP z Córką… więc zrobiłem rozeznanie, wydrukowałem sobie wszelakie komendy od/warp kopvip – której nigdzie nie znalazłem, ktoś podpowiedział po /gspin… do startu byłem przygotowany o powalczenie o topki jak każdy 😉 

 

Więc wracając do wagonika, jednym z questów, jest nabicie bodajże 150 000 jazdy na wagoniku. Wiecie , że to jest parę godzin patrzenia jak postać nawija w kółko a podczas jazdy zbyt wiele się nie porobi 😉 Więc w między czasie robiłem inne rzeczy, lecz na początku sprawdziłem , że po 45 wywala, tak jak ma. Więc bez oszukiwania. Ale trudno zmuszać kogoś do patrzenia na kręcenie się na wagoniku parę godzin 😉 to tortury ;))) a poważnie tu pierwsza uwaga można skasować te questy 2-3 ostatnie i zostawić mniej, wtedy nie ma problemu z wagonikiem.

 

I pojawia się temat AFK, macie ustawione 45 min. Dla mnie to informacja, że te 45 minut, jak nie używam chitów czy innych nielegalnych rzeczy, mogę sobie stać, odejść zrobić kawę. No bo jakby nie można było to AFK by się włączało po 5-10 minutach, nawet 5 jest w plikach domyślne chyba czy 15.

Nie znalazłem nigdzie informacji, że nie mogę od czasu do czasu odejść i sobie po prostu stać, warto by było to gdzieś dodać 😉

 

Poza tym, od 4 dni gra się świetnie. Bardzo fajne pomysły. Pomoc i aktywność modów i adm na wysokim poziomie 😉 i mam nadzieje na owocna dalsza grę.

Pozdrawiam.

Dodatkowe SS'y

Edytowane przez UTOPLEC
  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu zastanawiamy się nad zmianą tego, by jazda wagonikiem do nabijania questa nie była traktowana jako omijanie systemu antyafk. Na ten moment kary za to zmalały i są dość łagodne, bo jest to w większości przypadków kick albo godzina bana. Jak to będzie finalnie, zobaczymy później i wtedy się o tym dowiecie.

  • Like 1

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...