Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Gr4bu

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego: ...Gr4bu
Nick Administratora, który banował: ...Zeltraz
Kiedy to się stało?: ...29.08.22
Opis sytuacji: ...Dostałem  bana za cheaty do których się przyznałem kiedy dzisiaj chiałem sprawdzić ile mi zostało bana okazało się że mam perma za omijanie systemu blokad okazało się że miałem jakiegoś wirusa na szczęście udało się go zwalczyć i zostałem już tylko z permem na serwerze
Screen bana: ...image.png.a52eea5b549d7530c8339db6df0744f2.png

Edytowane przez Gr4bu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada została wydana z racji tworzenia sporej ilości multikont oraz tym samym omijania systemu blokad - gdyż otrzymując blokadę za niedozwolone modyfikacje wchodziłeś na innych kontach. 
 

Złamałeś 3 punkty regulaminu i z tego powodu otrzymałeś blokadę permanentną. 
 

Brak z Twojej strony zrozumienia łamania regulaminu oraz próba wybronienia się jakimś „wirusem”.

Daj sobie pare dni na przemyślenie czy było warto i odważ się napisać odwołanie zgodne z prawdą i wyraź skruchę - wtedy pomyślimy czy damy Ci szansę.

Aktualnie odwołanie odrzucam.

  • Superka 1

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...