Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

BearJoJo
Wiadomość dodana przez wikkiaa,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: BearJoJo
Nick Administratora, który banował: DaXim_
Kiedy to się stało?: 27.08.2022 godzina okolo 15;20
Opis sytuacji: Witam gram na lunarze i mam problem z niewłaściwym banem. Postanowilem wyjsc na /pvp podczas proby zabicia MOBA ,,swinki" dostalem bana za AURE nie wiem jak to sie stalo ale bylem na tym pvp doslownie 3 minuty + nie uczestniczylem w zadnym pvp z innym uzytkownikiem podczas dostania bana.
Screen bana: image.thumb.png.45b41c2753c76a7a5712d7e475c816c9.png

Edytowane przez wikkiaa
Cheaty(AURA)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obserwacji w jaki sposób „bijesz” się z graczem doskonale widziałem z czym mam do czynienia. Nie był to normalny sposób ataku - a jedynie KillAura. 
 

To, że blokada została nadana podczas ataku świnki - celowy czy przypadkowy to już do twojej oceny - to akurat przypadek.

  • Superka 1

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, DaXim_ napisał:

Po obserwacji w jaki sposób „bijesz” się z graczem doskonale widziałem z czym mam do czynienia. Nie był to normalny sposób ataku - a jedynie KillAura. 
 

To, że blokada została nadana podczas ataku świnki - celowy czy przypadkowy to już do twojej oceny - to akurat przypadek.

dostales ss wersjii poza tym on byl na hita moze ze ty masz ping nie oznacza ze ja jestem odpalony xD JAK mowie ss wersjii wlasnie moj kolega pisze z jednym z administratorow na twoj temat ban zostal nalozony nie slusznieimage.thumb.png.45b41c2753c76a7a5712d7e475c816c9.png

sprawdz sobie wersje czy cos . to ze on nie mial zbroji i byl na hita nie oznacza ze mam cheaty ruro

 

+ jeszcze nawet nie zostalem sprawdzony tylko mnie zbanowales bez zadnego dowodu xD

 

 

Połączono posty.//jipsyy

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołanie odrzucam za kłamstwo odnośnie informacji braku uczestnictwa w pvp z graczem oraz notoryczne łamanie regulaminu forum i obrazę administratora. 
 

Odczekaj swoją słuszną blokadę i nie okłamuj bo to Ci nie pomaga.

  • Superka 1

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...