Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Krzysiek2k22


Krzysiek2k22
Wiadomość dodana przez wikkiaa,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...Krzysiek2k22
Nick Administratora, który banował: Zeltraz
Kiedy to się stało?: nie mam pojęcia, wszedłem teraz po chyba miesiącu i widze takie coś i nwm o co chodzi 
Opis sytuacji: wchodze po chyba miesiącu i widze taki ban, a co to znaczy to nie wiem.  Nick ktory widze ten BadQ... to mojej narzeczonej która zemna grała wcześniej na drugi laptopie, ale wtedy nie było ani razu takiej sytuacji jak teraz... 
Screen bana: 

obraz_2022-08-12_172441051.png

Edytowane przez wikkiaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Multikonto (MK) to określenie, które używamy na więcej niż jedno konto zarejestrowane na jednym adresie IP. Jeśli to nie jest MK, a konto np. Twojego rodzeństwa/kogoś z rodziny to musisz napisać  współdzielenie IP. Odpowiedni dział masz tu:

Po napisaniu współdzielenia trzeba poczekać, aż Admin zajmujący się tym działem rozpatrzy wniosek i da dopisek co robić dalej.

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...