Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Frostt__
Wiadomość dodana przez wikkiaa,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Frostt__
Nick Administratora, który banował: CONSOLE/konsole
Kiedy to się stało?: 45 minut temu pierwsza blokada, druga przed chwilą 
Opis sytuacji: 45 minut temu grałem w Prawda Fałsz u pewnego użytkownika na serwerze MC, po czym bez winy zostałem wyrzucony z serwera ze screenem blokady. Druga blokada miała miejsce przed chwilą, kiedy próbowałem wrócić na swoją działkę komendą (miałem wtedy słaby internet i coś świrowało)

Nie posiadam ŻADNYCH modyfikacji - ani dozwolonych, ani niedozwolonych. Nawet gram bez pobieranego TXT.

EDIT 21.00: DOSTAŁEM TRZECIĄ BLOKADĘ W CIĄGU 2H ZA "PRAWDOPODOBNIE POSIADASZ NIEDOZWOLONE MODYFIKACJE (OSTRZEŻENIE) PRZEZ KONSOLE

NAPRAWCIE TO. Licze na jakąś rekompensatę bo to jest bez sensu, niedopuszczalne i co chwile dostaje te blokady. Przypominam - nie mam żadnych modyfikacji, nawet żadnych txt pobieranych z internetu.

Muszę teraz czekać kolejne 30 minut... Ehhhh...

Screen bana: zdjęcie mam

 

Proszę o pomoc, bo to już drugi ban dzisiaj ZA NIC. Liczę na jakieś wynagrodzenie (chociaż odblokowanie).

IMG_20220811_203252.jpg

Edytowane przez Frostt__
KOLEJNA BLOKADA ZA NIC !
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto cię pytał o zdanie? Chyba jak skarga to skierowana do normalnych moderatorów, którzy może chcieliby pomóc? Nie wydaje mi się żeby to była wina internetu bo przed 3 blokada dobrze chodził.

 

Edit: przejrzałem twoje odpowiedzi do innych odwołań i co ci daje to obrażanie graczy? Jakby XD dawidek piwipi jeden - lat 9 i jeszcze oceniasz niesłusznie posty jakbyś był moderatorem...

idź lepiej spać czy coś, bo już późno jest

Edytowane przez Frostt__
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

52 minuty temu, Frostt__ napisał:

dawidek piwipi jeden - lat 9

9 lat to chyba ty masz jak co chwile coś edytujesz w tym odwołaniu tego się nawet czytać nie chce bo co chwilę są wielkie litery. I jesteś na forum na którym każdy może się wypowiedzieć a nie tylko moderatorzy i rób ss [win+shift+s] bo nic nie widać.

 

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...