Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Mimekk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Mimekk
Nick Administratora, który banował: Kaziociak_
Kiedy to się stało?: 31.07.2022 godzina 00:14
Opis sytuacji: no jakby typ oskamował gościa i się kasą ze mną podzielił ,bo był mi winny 100k a oddał 30k. A ja skonczyłem skamować naiwnych dzieci już z ponad tydzien temu.
Screen bana: 

obraz_2022-07-31_002201239.png

  • Haha 2
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

Powód: Wcześniej oszukiwałeś innych ludzi wiele razy a to że to było minutę, godzinę, dzień, tydzień a nawet miesiąc temu nikogo to obchodzi.

Jeśli twój kolega oszukał gracza i te pieniądze dał tobie uznawane jest za współsprawstwo, w takiej sytuacji trzeba było mu te pieniądze po prostu oddać.

Pozdrawiam

Kwitek1237

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty możesz być na *. Many a to Wiele razy to 3 razy. To nie mój kolega btw jakbym * gracza i kasę wysłałbym np osobie z topki to też by bana dostała?



Otrzymujesz ostrzeżenie 10% za używanie wulgaryzmów. //wikkiaa
ocenzurowano wulgaryzmy

Edytowane przez wikkiaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mimekk napisał:

Ty możesz być na *. Many a to Wiele razy to 3 razy. To nie mój kolega btw jakbym * gracza i kasę wysłałbym np osobie z topki to też by bana dostała?



Otrzymujesz ostrzeżenie 10% za używanie wulgaryzmów. //wikkiaa
ocenzurowano wulgaryzmy

Po pierwsze

3 razy to i tak jest wielokrotnie.

Po drugie

To tak nie działa fakt, mogli by zbanować, ale sytuacja szybko by się wyjaśniła.

Nie masz nic do gadania w samym swoim wniosku napisałeś przeciwko sobie, ban jest słuszny. 

Szczerze mówiąc ten temat jest śmieszny powinien się szybko zamknąć. (proszę nie pisać bezsensownie bo to i tak ci nic nie da)

Pozdrawiam

Kwitek1237

Edytowane przez Kwitek1237
  • Like 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...