Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

SpoconyHubiPL Totalnienikt22


J7oI

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: J7oI
Nick osoby oskarżonej: TotalnieNikt22 i SpoconyHubiPL
Miejsce wydarzenia: Serwer mc
Data i godzina wydarzenia: 18:20 do 20:00 +-
Opis sytuacji: Kupiłem kopanie na haste 2 TYLKO dla siebie po czym przychodzą jakieś mateuszki i mi skopują działke XD  Wynegocjowałem cene 60k za działke w rozmiarze normal. Kopać miałem do 23 wg umowy. Koło 20 okazuje sie że jednak właściciele mają zmienne plany i mam 14 minut na skopanie działki od Y50 w dół bo tak. Potem wzajemnie zrzucali na siebie wine. hubercik twierdził że kolega nic z nim nie ustalał, a kolega że hubercik go szantażuje xD. Ssy poniżej nie są w kolejności w której zostały wysłane. Jeśli to możliwe (w co wątpię) zwrócenie 60k które tak naprawde zostało ukradzione a zgaduje że pierwszą/ostatnią osobą nie jestem i odebranie tej samej kwoty dwóm graczom którzy dumnie reprezentują to zgłoszenie

 

 

image.png.7db4a651719672688ff8bbb82cada530.png
Dowody:image.thumb.png.a6ad247244ef1c9286e99cd1b1893951.png

Edytowane przez J7oI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ja 60k moge oddac nie ma problemu  a co do kolegi to tluamczylem mu na discordzie mogl sie chociaz mnie zapytac przez osobe zglaszającą

  jednak zaczolem byc sznatazowany ze jak nei dam mu 200k to wysle to zgloszenie an forum po czym napsialem mu ze moge mu dac 150k mimo ze tyle nie zaplacil po czym napisalem ze chce 300k i tak to bylo jak juz powiedzialem ja hajs moge oddac

 

Edytowane przez Hubert_Mine0r4f7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja ogólnie jest chaotyczna. Dowody są rozjechane i nie w kolejności na następny raz użyj komendy /historiawiadomości by było to bardziej czytelne.

 

Jak tu pisze kolega wyżej @Hubert_Mine0r4f7 oddał lub już zwrócił ci pieniądze za kopanie + do tego jeszcze co wykopałeś to twoje. Moim skromnym zdaniem wyszedłeś bardzo na plus. 

 

Jednak warto poruszyć sprawę szantażowania gracza by zwrócił większą część pieniędzy niż ty wpłaciłeś co jest niedopuszczalne. Proponuję odrzucić skargę na takowych graczy, a ukarać zgłaszającego za próbę wyłudzania pieniędzy. Napisałem tylko swoją opinię w sprawie tego tematu, a co administracja uczyni to nie wiem.

 

 

  

13 minut temu, Hubert_Mine0r4f7 napisał:

Ale nigdzie nie pisało że działka jest całkiem dla ciebie i że żaden gracz nie może dołączyć do kopania więc nie masz o co się pultać

 Na załączonym dowodzie widać wiadomość gracza J7oI z TotalnieNikt22 o tym że ma całą działkę do skopania. Wysuwając wnioski z waszej dyskusji na ten moment próbujecie oczernić gracza. Jestem za tym by administracja dokładnie przyjrzała się temu wątkowi, moje stanowisko jest w tym momencie Neutralne.

Edytowane przez Kenshi20
Zmiana decyzji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Kenshi20 napisał:

Sytuacja ogólnie jest chaotyczna. Dowody są rozjechane i nie w kolejności na następny raz użyj komendy /historiawiadomości by było to bardziej czytelne.

 

Jak tu pisze kolega wyżej @Hubert_Mine0r4f7 oddał lub już zwrócił ci pieniądze za kopanie + do tego jeszcze co wykopałeś to twoje. Moim skromnym zdaniem wyszedłeś bardzo na plus. 

 

Jednak warto poruszyć sprawę szantażowania gracza by zwrócił większą część pieniędzy niż ty wpłaciłeś co jest niedopuszczalne. Proponuję odrzucić skargę na takowych graczy, a ukarać zgłaszającego za próbę wyłudzania pieniędzy. Napisałem tylko swoją opinię w sprawie tego tematu, a co administracja uczyni to nie wiem.

Tak szczerze mówiąc nie liczyłem że odda po kilku próbach na początku jak próbował mi wcisnąć jeszcze 1h następnego dnia  a te 60k niewiele mi da. Gracz oddał bo się przestraszył bana - oddał po zgłoszeniu a wcześniej próbował wcisnąć to co już napisałem wyżej, a dodanie następnego gracza tłumaczył "Przecież dużo nie wykopie." Oni sami widzą swoją winę bo zrzucali winę na siebie nawzajem - Po dodaniu gracza stwierdziłem że w takim razie nie chce u niego korzystać i żeby oddał mi kasę a ja dalej nie będę kopać i prawdopodobnie zgłoszenie by w ogóle nie istniało.  jeśli nie potrafią dotrzymać słowa w tak prostej kwestii - nikt22 tłumaczył się że "nie mam już tej kasy" a po wejściu na forum i sprawdzeniu hubiego miał on 140k nikt22  122k XD

Jeśli chodzi o to "wyłudzenie" już nie wierzyłem że cokolwiek dostanę - skoro zrobili to raz, nie poniosą konsekwencji to zgaduje że zrobią to drugi raz i następna osoba nie wpadnie na pomysł zgłoszenia. Mimo że wyszedłem na + jak dla mnie nic nie oznacza. Gracz nie dotrzymał umowy dodając innych graczy do działki. Usprawiedliwianie zła złem nie ma sensu. DODATKOWO skopali oni beacona godzinę przed czasem kiedy miało się skończyć moje kopanie uniemożliwiając je.  Najprawdopobniej w obawie przed banem - żeby im beacona nie zabrali.  Jeśli beacon jednak będzie dalej stał na swoim miejscu doceniłbym jeśli ktoś z administracji sprawdził datę jego postawienia/usunięcia. Pół godziny przed końcem kopania i zostałem usunięty z działki.

 

Nie rozumiem dlaczego tłumaczysz winnego, skoro on sam doskonale wie że zrobił źle

Edytowane przez J7oI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając Fakt, iż zyskałeś sporo, bo nie dość że skopałeś pół działki to dostałeś jeszcze całą kwotę spowrotem, czyli 60k, to jeszcze się bezczelnie prujesz,  po 1, nie zrobiliśmy nic złego, a przelew miał być od razu po tym jak chciałeś  te 60k, ale,  gdy pojawił się szantaż, przelew przeszedł później bo musiałem to przemyśleć z kolegą, i to my powinniśmy zrobić na ciebie reporta, za beszczelny szantaż, SS i wszystko jest udokumentowane, a nie że ty jeszcze nas o coś osądzasz, gram z kolegą od 2 lat razem w realcrafta , i nigdy nie scamowaliśmy ludzi, wrecz przeciwnie  Zgłaszaliśmy ludzi którzy Scamowali Nowych Graczy Serwera,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam naprawdę przemyśleć co piszesz na forum bo naprawdę hajs byś miał odrazu ale ty zaczoles pisać odrazy cytuje (masz bana) jednak mimo tego że chcieliśmy oddać hajs odrazu to gracz postanowił trzymać się swojego planu i próbować  nas wrobić w scam bo scam jest dopiero wtedy gdybyśmy tego hajsu nie oddali a dodatkowo chciałeś wyłudzić dużo większe kwoty wpierw było 200k potem jak napisałem że mogę dac 150k co i tak już mogło być błędem z naszej strony to później zaczoles podwyższać stawkę do 300k ale i tak tyle co zapłaciłeś czyli 60k

oddaliśmy i wyszedłeś dużo na + bo skopales  pół działki więc przemysł to co piszesz

Edytowane przez Hubert_Mine0r4f7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hubert_Mine0r4f7 napisał:

Polecam naprawdę przemyśleć co piszesz na forum bo naprawdę hajs byś miał odrazu ale ty zaczoles pisać odrazy cytuje (masz bana) jednak mimo tego że chcieliśmy oddać hajs odrazu to gracz postanowił trzymać się swojego planu i purbiwac nas wrobić w scam bo scam jest dopiero wtedy gdybyśmy tego hajsu nie oddali a oddaliśmy i wyszedłeś dużo na + bo skopales pół działki więc przemysł to co piszesz

próbować* jak już

Wg tej teorii, scamu się nie da nigdy udowodnić bo gracz może kiedyś jednak odda a na ten moment to się może zastanawiać.

Po prostu się przestraszyliście że dostaniecie bana. Po co miałbym was wrabiać w scam? Kupowałem kopanie nie raz i nigdy nie było takiego problemu że kupuję działkę do skopania DLA SIEBIE i nagle ktoś przychodzi i kopie razem ze mną a wasz ban mi nic by nie dał.

 

Skoro byłem dalej dodany, czas nie upłynął wg umowy a ty nie chciałeś oddac pieniędzy to co miałem innego zrobić? Czekać i liczyć na cud?

Skończ udawać bo dobrze wiesz że źle zrobiłeś.

Edytowane przez J7oI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, J7oI napisał:

próbować* jak już

Wg tej teorii, scamu się nie da nigdy udowodnić bo gracz może kiedyś jednak odda a na ten moment to się może zastanawiać.

Po prostu się przestraszyliście że dostaniecie bana. Po co miałbym was wrabiać w scam? Kupowałem kopanie nie raz i nigdy nie było takiego problemu że kupuję działkę do skopania DLA SIEBIE i nagle ktoś przychodzi i kopie razem ze mną a wasz ban mi nic by nie dał.

Ale nigdzie nie pisało że działka jest całkiem dla ciebie i że żaden gracz nie może dołączyć do kopania więc nie masz o co się pultać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, J7oI napisał:

próbować* jak już

Wg tej teorii, scamu się nie da nigdy udowodnić bo gracz może kiedyś jednak odda a na ten moment to się może zastanawiać.

Po prostu się przestraszyliście że dostaniecie bana. Po co miałbym was wrabiać w scam? Kupowałem kopanie nie raz i nigdy nie było takiego problemu że kupuję działkę do skopania DLA SIEBIE i nagle ktoś przychodzi i kopie razem ze mną a wasz ban mi nic by nie dał.

 

Skoro byłem dalej dodany, czas nie upłynął wg umowy a ty nie chciałeś oddac pieniędzy to co miałem innego zrobić? Czekać i liczyć na cud?

Skończ udawać bo dobrze wiesz że źle zrobiłeś.

Po dosłownie 5 minutach chcieliśmy oddać 60k to Ty nie, dawać 200k albo ban, nikt się tu nie przestraszył że dostanie BANA, po szantażu kolega zabrał beacona nie żeby uniknąć stracenia go tylko żebyś nie mógł dalej kopać bo mnie wtedy nie było,  gdy ja przyszedłem to Cię usunąłem z działki za próbę oscamowania   nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

Skargę akceptuję, na załączonych dowodach widać tu zdecydowaną winę oskarżonych. Umowa była, lecz nie została dotrzymana. Z racji na oddanie pieniędzy kara nie jest tak długa. Gracz J7oI, piszący skargę, także otrzymuje blokadę z powodu szantażu a dokładniej, za próbę wyłudzenia pieniędzy w zamian za nienapisanie skargi, sam o tym nie wspomniał, a takie zachowania nie są tolerowane na serwerze.

Edytowane przez Marcinek
  • Superka 1
  • Like 1

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

Skarga na Gracza została zaakceptowana!

Gracz otrzyma karę adekwatną do popełnionego czynu!

  • Superka 2
  • Like 2

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...