Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

leonlubipsy


leonlubipsy

Rekomendowane odpowiedzi

nick zbanowanego: leonlubipsy

nick administratora, który banował: Zeltraz

długość bana: blokada permamentna

kiedy to się stało?: gdy próbowałem wejść na serwer

opis sytuacji: założyłem drugie konto, grałem na sinlge playerze i przypadkiem weszłem na serwer

screen bana: 

file:///C:/Users/Dell/Pictures/Screenshots/Zrzut ekranu (3).png

Edytowane przez leonlubipsy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Cześć,

pierwsza sprawa - źle wysłałeś zdjęcie bana, dokładny poradnik do wstawiania screenów masz pod tym linkiem:

Druga sprawa to nick, leonlubipsy nie istnieje lub zostało usunięte z bazy, na pewno dobrze go wpisałeś? Zgaduję, że właśnie z tego konta przypadkowo wszedłeś na serwer, więc Twoje główne konto nie powinno być zablokowane.

Jeśli możesz popraw ten link do screena bana + rozszerz trochę opis sytuacji, na jakim nicku wszedłeś, jaki miałeś wcześniej i na jakim otrzymałeś blokadę. Dzięki temu osoba rozpatrująca Twoje odwołanie będzie bardziej zaznajomiona z Twoją sytuacją.

 

A tak ogólnie to pamiętaj, że na serwerze możesz posiadać tylko jedno konto, reszta jest blokowana z powodem MK (multikonto).

 

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2022 o 15:33, Bvcha napisał:

Druga sprawa to nick, leonlubipsy nie istnieje lub zostało usunięte z bazy, na pewno dobrze go wpisałeś? Zgaduję, że właśnie z tego konta przypadkowo wszedłeś na serwer, więc Twoje główne konto nie powinno być zablokowane.

Jeśli możesz popraw ten link do screena bana + rozszerz trochę opis sytuacji, na jakim nicku wszedłeś, jaki miałeś wcześniej i na jakim otrzymałeś blokadę. Dzięki temu osoba rozpatrująca Twoje odwołanie będzie bardziej zaznajomiona z Twoją sytuacją.

 

A tak ogólnie to pamiętaj, że na serwerze możesz posiadać tylko jedno konto, reszta jest blokowana z powodem MK (multikonto).

Dodatkowo minęły dwa dni, nie otrzymaliśmy żadnych dodatkowych informacji - odrzucam.

GIF briefcase vincent vega fumando - animated GIF on GIFER - by Frostsmasher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...