Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

stempelekk_


stempelekk_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: stempelekk_
Nick Administratora, który banował: DaXim_
Kiedy to się stało?: 22.07.2022
Opis sytuacji: Kopałem sobie kulturalnie zloto i zostałem przeniesiony do sprawdzarki owy administrator stwierdził że nie będzie mnie sprawdzał i od razu dał mi bana za xray bez żadnych dowodów potwierdzających jego argument. Proszę o sprawdzenie mnie i wymierzenie sprawiedliwej kary jeśli coś zostanie wykrytego z listy niedozwolonych modyfikacji.
Screen bana: image.thumb.png.e5c7cd89be6f050088e8a8f556fff652.png

Edytowane przez stempelekk_
  • Nie ośmieszaj się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, obserwowałem Ciebie przez dłuższy okres i widziałem jak kopiesz widząc przez ściany i za każdym razem idealnie ścieżka na złoto. Mogłem według zasad od razu nadać karę z obserwacji - natomiast dałem szanse na przyznanie się i uniknięcie straty działki i połowy stanu konta. 

Poinformowałem Ciebie o zaistniałej sytuacji to postanowiłeś mnie obrazić i zagrozić.

 

Podtrzymuję swoją poprawność przy wydanej blokadzie.

  • Superka 1
  • Like 1
  • Przytulas 1

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

Ban nadany słusznie choć i tak zdziwił mnie fakt że gracz dostał szansę na przyznanie się wraz ze skróconą karą, a z tego nie skorzystał.

Co do administracji jeżeli takowy gracz jak ten nie widzi nadal swojej winy polecam nagrać takowe zajście by rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2022 o 18:11, DaXim_ napisał:

To tak, obserwowałem Ciebie przez dłuższy okres i widziałem jak kopiesz widząc przez ściany i za każdym razem idealnie ścieżka na złoto. Mogłem według zasad od razu nadać karę z obserwacji - natomiast dałem szanse na przyznanie się i uniknięcie straty działki i połowy stanu konta. 

Poinformowałem Ciebie o zaistniałej sytuacji to postanowiłeś mnie obrazić i zagrozić.

 

Podtrzymuję swoją poprawność przy wydanej blokadzie.

Nic dodać nic ująć.

GIF briefcase vincent vega fumando - animated GIF on GIFER - by Frostsmasher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...