Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Vooqul

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Vooqulek
Nick Administratora, który banował: Console (znów -.-)
Kiedy to się stało?: 2022.07.12 00:15
Opis sytuacji: Mam świeżo zainstalowanego minecrafta, bez żadnych modyfikacji, bez niczego, jestem to w stanie udowodnić na DSC przez stream nawet. Dostaję notorycznie blokadę przez CONSOLE... Dlaczego?
Screen bana: ...image.thumb.png.a20f44cc4fd9bc91c7a89f38d31db331.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę nie fair, kupiłem VIP,a grałem na tym serwerze od zawsze, z przerwami dość długimi, a teraz jak zainstalowałem minecrafta czystego bez dodatków to wyrzuca mnie z serwera jakaś konsola i pisze że mam mody które nie są dozwolone, podczas kiedy nigdy modów nie instalowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Chyba dotarłem do źródła problemu! 

Było to na 90% spowodowane tym, że skórka była założona na postać, /skin, po usunięciu problem póki co nie występuje. Gram od 20 minut i jest ok. Będę obserwował. Zresetowałem wszystko do ustawień fabrycznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...