Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Odwołanie discord Xz4E


J7oI

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego discord*: Xz4E#5008
UID: 719546673222647849
Nick Administratora, który banował: W powodzie bana nie ma nicku administratora który to zrobił.
Kiedy to się stało?: 09.05.2022
Opis sytuacji: Dostałem bana z tak absurdalnego powodu że to aż śmieszne XD. Dokładniej to fakt że mój nick z mc nie pokrywał się z nickiem dc. A wtedy po prostu zrobiłem sobie przerwę od mc i nawet nie miałem konta na serwerze. A na dc wszedłem po prostu żeby wiedzieć o nowościach itd. Nie jest to jedyny taki serwer gdzie jest ta sama sytuacja, gdyż najzwyczajniej nie mam ochoty na takim grać w obecnym momencie co jest rzeczą ludzką. Ban w teorii trwał godzinę. Minęły ponad 2 miesiące a ban dalej trwa. Na /pomoc pisałem o tym, miałem napisac do KrychaMieczXD ale ten nie odpowiadał i chwilę później dostałem bana jeszcze w mc gdzie też złożyłem odwołanie chwilę temu XD.
Screen bana: image.png.6eaff4ced7d3dbcc2b5c4d08a056dd02.png

Edytowane przez J7oI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Niestety nie wiem, o co chodzi z twoim banem. Nie ma Cie na liście banów na naszym discordzie.

Widzę, że dostałeś już unbana 9 maja, więc nie wiem czemu masz dalej bana. Czy wchodziłeś na nasz serwer discord z innych kont lub masz rodzeństwo?

image.png.88ac547b9dee6313798dc334b25362f9.png

Jak na razie to jestem neutral.

  • Like 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Spróbuj ponownie wejść na nasz serwer discord: https://discord.gg/realcraft

 

  • Nie ośmieszaj się 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...