Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Bart20101x
Wiadomość dodana przez Zeltraz,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięn dobry zgłaszam się z skargą bo chciałby itemy odzyskać bo zabił mnie cheater o niku _Pear_ i chciałbym odzyskać itemy miałem przy sobie podam tylko najważniejsze klata spodnie hełm diax 4/3 i buty żelazne 1/1 mieczyk diax sharpnes 3 i 60 pałek blaze i 2 end crystale mój nick w minecraft to Bart20101x mój brat to może potwierdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uda to w niedługim czasie użytkownik, którego zgłaszasz zostanie sprawdzony. Co do itemów to wygląda to tak, że możemy je oddać tylko i wyłącznie jak okaże się, że podczas sprawdzania wykryjemy niedozwolone modyfikacje u zgłoszonej osoby. Ty zaś musisz posiadać ssy z widoczną datą lub nagrany filmik ze stanu ekwipunku z czasu przed zginięciem.

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...