Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

chl0dnia


Kenshi20

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Kenshi20
Nick osoby oskarżonej: chl0dnia
Miejsce wydarzenia: MC
Data i godzina wydarzenia: 08.07.2022 15-18
Opis sytuacji: Otóż to brat ma działkę do kopania na biconie i tam jednej osobie zostało udostępnione miejsce bo wykupił kopanie całej działki. Problem w tym że ten gracz mianowicie powiedział że będzie kopał po trochu wytłumaczając że mama mu każe wyłączyć komputer (kilka razy). Brat nie chcą być podany do administracji za pobranie pieniędzy i niedanie graczowi jego usług za które zapłacił zezwolił na kopanie. Z graczem ciężko było się komunikować z powodu szybkiego wychodzenia z serwera. I tu pojawia się moja osoba. Chcąc zwiększyć popularność sklepu i zarazem by brat zarobił postawiłem sklep z kilofami 5/3/3 diamentowymi za 60k (było ich 6).Gdy przemierzając działki z ciekawości chciałem zobaczyć czy kilofy się sprzedały zastałem miłe zaskoczenie braku skrzynki jak i kilofów. Napisałem do brata czy wie o co chodzi on odparł że nie jak i do mojego przyjaciela. Wnioskując kto ma jeszcze dostęp wyszło na gracza chl0dnia. Mam nadzieję że kilofy zostaną mi zwrócone a gracz ukarany. Jeżeli jednak odrzucicie moją skargę tłumacząc musisz uważać kogo dodajesz do działki jest to dla mnie jednoznaczne z tym że nie ma sensu produkować się na forum jak i robić zdjęcia wszelkiego rodzaju bo za mało dowodów lub jest to niejednoznaczne.
Dowody: Zrobiłem zdjęcie telefonem by skonsultować się w sprawie ceny kilofów tyle dobrze że się przydało

SS.jpg.e51208fa61ab2a282602ae696c29bc81.jpg

roz1.png.f30559c2c49aa31f7d42b260c035c04c.png

roz2.png.7e1c1e8aba0e471a5bc44f2a0cec409b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skargę jestem zmuszony odrzucić. Ponieważ na załączonych do niej dowodach nie ma nic, co by wskazywało na winę użytkownika chl0dnia. Same ssy pokazują tylko skrzynie i kawałek czatu, na którym widać tylko pytania na temat kopania działki i nie ma tam nic na temat kradzieży. Żadnych pytań w jego stronę czy to on ukradł cokolwiek lub przyznania się do zarzucanego mu czynu. Na przyszłość pamiętaj, by uważać na to, kogo dodajesz do działki i nie trzymaj wartościowych rzeczy na działce kopalnianej, która jest udostępniana wielu osobą naraz. I jak już chcesz pisać skargi na innych, to postaraj się zdobyć dowody, które jasno pokazują winę osoby, którą zgłaszasz.

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...