Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Yungmaniuszka 


Jarekz

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Jarekz
Nick osoby oskarżonej: Yungmaniuszka 
Miejsce wydarzenia: licytacja 
Data i godzina wydarzenia: 05.07.2022 23:40
Opis sytuacji: Pan Yungmaniuszka wystawił kilof 5/2/3 za 10k i go kupiłem i jak to się mówi zostałem ...... 😄 nie proszę o bana dla niego (no chyba że administracja stwierdzi że trzeba go ukarać) ja proszę aby administracja miała go na oku bo pewnie innych naiwnych tak może będzie próbował robić a oni screenshotów nie będą mieli 😄 
Dowody:

oszust.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wystawiony przez gracza kilof nie miał żadnej dodatkowej nazwy ani nie pisał na chacie lub bezpośrednio do Ciebie, że ten kilof da się jeszcze naprawić, nie złamał on w żadnej sposób regulaminu. Wystawiając rzecz na licytację, nie ma on obowiązku informowania czy dany kilof da lub nie da się naprawić. Jeśli chcesz być pewny, że kupując kilof, będziesz mógł go jeszcze naprawić, możesz kupić go bezpośrednio od innego gracza np. przez komendę /wymiana, wtedy dopytaj czy dany kilof można jeszcze naprawić. Jeśli wtedy gracz Cię oszuka, możesz taką sytuację zgłosić, a gracz zostanie odpowiednio ukarany, a ty dostaniesz zwrot pieniędzy. 🙂 

Jednak gracz mimo wszystko bardzo fajnie się zachował i oddał Ci pieniądze. ❤️ 

 

Skargę odrzucam.

 

 

sheeesh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...