Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Badusiek
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Badusiak
Nick Administratora, który banował: Jipsyy
Kiedy to się stało?: 04.07.2022 
Opis sytuacji:  Witam zostałem zbanowany przez Moderatorke jipsyy za badilon był on nie używany  a dowodem na uzywanie tego było podobne pobranie tego 24.06.2022 a co jest na moją korzysc tego dnia pierwszy raz wszedłem na serwer image.png.19ac7b608095dba353f659e2383d26e8.png

dowodem na to że do pobrania 24.06.2022 są informacje o aplikacj badilon image.png.ffab9d91816d70db20f18dc444508d54.png

Natomiast ten screen pokazuje że pobranie a także otworzenie ostatni raz tej aplikacj było 19.12.2021 o godzinie 14:38 także nie miałem możliwosci nawet wejscia na tym launcherze na serwer 
Screen bana: image.thumb.png.72bd19868a380ec982908ee3018b52c7.png

Edytowane przez jipsyy
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Jestem za zaakceptowaniem, Badusiak jest uczciwym graczem i nigdy nie cheatował jak z nim grałem. Nie wyklucza go fakt, że w momencie sprawdzania posiadał niedozwolone modyfikacje. Dlatego jestem za zmniejszeniem kary (np. w postaci zachowania działki).

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...