Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

fabiankoks


ziemniczanka
Wiadomość dodana przez Alicja,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

mój nick ziemniaczanka

nick oskarżonego fabiankoks

data 30.6.2022r. godz. 16 57-17 16

miejsce zdarzenia serwer mc

opis zdarzenia: gracz fabiankoks prosił graczy o ocenienie jego działki więc teleportowałem się do niego by ją ocenić podczas oglądania działki zobaczyłem na niebie dużego among usa zaciekawiła mnie ta budowla więc zapytałem się go czy zbuduje mi takiego samego nad moją działką cena wyniosła 19k wysłałem mu pieniądze i dałem mu dostęp do działki by mógł budować powiedzialem mu gdzie go zbudować i wyszłem z serwera po ok.5 minutach przypomniałem sobie że nie zabezpieczyłem skrzynek gdy wróciłem na server okazało się że nic nie zbudował ale zniszczył mi dom zabrał skrzynki i przedmioty w nich zniszczył farmę marchewek i bambusów zabrał mi piece ender chesta craftingi zniszczył w moim domu tablice podpisów i donate zabrał z niej blok emeraldu diamentu żelaza i miedzi

tu daje linki do zdjęcia czatu z graczem fabiankoks

file:///C:/Users/Asus/Pictures/Screenshots/Zrzut%20ekranu%20(38).png

file:///C:/Users/Asus/Pictures/Screenshots/Zrzut%20ekranu%20(39).png

 

Edytowane przez Alicja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ziemniczanka napisał:

mój nick ziemniaczanka

nick oskarżonego fabiankoks

data 30.6.2022r. godz. 16 57-17 16

miejsce zdarzenia serwer mc

opis zdarzenia: gracz fabiankoks prosił graczy o ocenienie jego działki więc teleportowałem się do niego by ją ocenić podczas oglądania działki zobaczyłem na niebie dużego among usa zaciekawiła mnie ta budowla więc zapytałem się go czy zbuduje mi takiego samego nad moją działką cena wyniosła 19k wysłałem mu pieniądze i dałem mu dostęp do działki by mógł budować powiedzialem mu gdzie go zbudować i wyszłem z serwera po ok.5 minutach przypomniałem sobie że nie zabezpieczyłem skrzynek gdy wróciłem na server okazało się że nic nie zbudował ale zniszczył mi dom zabrał skrzynki i przedmioty w nich zniszczył farmę marchewek i bambusów zabrał mi piece ender chesta craftingi zniszczył w moim domu tablice podpisów i donate zabrał z niej blok emeraldu diamentu żelaza i miedzi

tu daje linki do zdjęcia czatu z graczem fabiankoks

https://imgur.com/a/iVMJ8mx

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej już napisał mamy tylko dowód że z nim uzgodniłeś nie mamy ss żeby się przyznał i nie wiemy jaką działkę miałeś przed i po nawet. 

Do odrzucenia 

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia 

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dowodów, które przedstawiają stan działki przed i po. Również oskarżony nie przyznał się do oszustwa, a my niestety nie posiadamy logów na zniszczone bloki i wyjęte ze skrzyń/ramek przedmioty. Pamiętaj, że ludzi do działki dodaje się na własną odpowiedzialność i jak ktoś cię okradnie lub zniszczy działkę, to trzeba mieć na to niezbite dowody.

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...