Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

_Piotrek_123
Wiadomość dodana przez Alicja,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... _Oliwia_ ale chciałbym zeby mnie odbanowali na koncie _Pjoter_123
Nick Administratora, który banował: ... Zeltraz
Kiedy to się stało?: ... 28.06.2022 wczoraj wieczorem
Opis sytuacji: ...  zaczeło sie od budowania klubu go go chcielismy zarobic z hvbix2115 gdy dostawalismy od ludzi np 50k on brał 42k a ja dostawałem 8k zaczął mnie szantażowac banem kazał mi oddac pieniadze i wysyłał mi zdjecia ze gadał z adminem chciałem zakonczyc z tym klube i zrobic sklep z banerami ale po około 1 godz dostałem bana.
Screen bana: ...20220629_150856.thumb.jpg.fcfb18d44d61569bf1b6bf2a536e0b32.jpg

Edytowane przez Alicja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jednego bana można się odwołać tylko RAZ! A tak po za tym było nie robić mk i przestrzegać regulaminu. 

Do odrzucenia

 

 

A na dodatek na miejscu admina dałbym ci bana na jakiś czas na forum za bezzasadne tworzenie odwołań. 

Edytowane przez sparkyy

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Piotrek_123

34 minuty temu, _Piotrek_123 napisał:

to można mieć tylko 1 konto

tak można mieć tylko 1konto jeżeli miałeś więcej to ban słuszny. No chyba że masz rodzeństwo z ktorym grasz np to musisz to zgłość na współdzielenie ip ale narazie to do ordzucenia i ban nadany slusznie 

 

 

rc-ss (2).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, sahen24 napisał:

@_Piotrek_123

tak można mieć tylko 1konto jeżeli miałeś więcej to ban słuszny. No chyba że masz rodzeństwo z ktorym grasz np to musisz to zgłość na współdzielenie ip ale narazie to do ordzucenia i ban nadany slusznie 

a co to ta wspułdzielenie

bo mam rodzeństwo jak zgłosze to wspułdzielenie to nie bende miał bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...