Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

PeP eR-Krafciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... 4120
Nick Administratora, który banował: ...kamileq27
Kiedy to się stało?: ... 20.06.2022 23:30 
Opis sytuacji: ... Xejo_ napisał do mnie czy lubie liczbe 60 odpisałem mu losową literę i 60 i dostałem upomnienie. Liczę na  zmianę nazwy upomnienia na niepoprawne użycie czatu albo ukranie słowne tak jak zabsonga (nie ładnie żabciu) Pozdrawiam MP
Screen bana: ...image.png.f9f34acd793f5b87717b2c2b69e52b40.png

  • Superka 3
  • Thinking 2

MP Studio - Zarezerwuj wizytę online - Booksyimage.png.7dd85bdd4a97062bbff9cdae3a4c34e1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem na nie.

Upomnienie wydane jak najbardziej prawidłowo, wiadomo o co ci chodziło, więc wydałem upomnienie takie jak na ss. Nie popełniłem także żadnego błędu w wydaniu ci upomnienia, więc upomnienia słownego dla mnie raczej nie będzie. 

Pozdrawiam i miłej nocki %:) 

 

Edytowane przez kamileq27
  • Dislike 1
  • Nie ośmieszaj się 2
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Za odrzuceniem.

 

Cytat

2.12 Zakazuje się używania skrótów, które jednoznacznie wskazują na słowo wulgarne/obraźliwe/rasistowskie bądź po prośbie Administracji o zaprzestania używania go

 

Każdy wie co oznacza dany skrót, za który dostałeś upomnienie. Ta wymówka z literką niestety jest zbyt słaba, żeby Ci uwierzyć:( Patrząc również na kontekst Waszej rozmowy można łatwo stwierdzić, że miałeś na myśli dokładnie to, co znaczy ten skrót. Biorąc pod uwagę sam powód upomnienia, to również jest on poprawny i nie ma potrzeby go zmieniać. 

  • Superka 1
  • Like 1
  • Mrozi 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...