Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

fabiankoks


Preston

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: Preston
Nick osoby oskarżonej: fabiankoks
Miejsce wydarzenia: Serwer Mc
Data i godzina wydarzenia: data: 19.06.2022r od godziny 15:07 zacząłem z nim pisać a oszukał mnie o godzinie 15:10
Opis sytuacji: Gracz miał mi dać 64 diaxy za 17k więc przelałem mu 17k bo chciał /przelew ale on dał mi 1 diaxa i mnie wyrzucił z działki potem tłumaczył że on dał wszystkie diaxy lecz nie dał po chwili napisał że przez usuwanie znikneły 64 diaxy chodz dostałem 1 diaxa i to troche dziwne 😕
Dowody:

Zrzut ekranu (103).png

Zrzut ekranu (104).png

Zrzut ekranu (105).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej skardze brakuje dowodów, które pokazywałyby samą wymianę między wami i najlepsze by było nagranie. Po zamieszczonych ss nie widać nic poza waszą rozmową gdzie tak jak napisał wyżej dominik, że nigdzie nie ma nawet przyznania do popełnionego czynu. Tak na przyszłość polecam używać /WYMIANA, a nie rzucać sobie przedmioty pod nogi i robić osobno przelew.

 

Skargę odrzucam.

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...