Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kubauran
Wiadomość dodana przez Marcinek,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Kubauran
Nick Administratora, który banował: Alicjja
Długość bana: 2022.06.22 22:59
Kiedy to się stało?: 17.06.2022 22:59
Opis sytuacji: Chciałem zobaczyć czy ludzie dadzą się nabrać na jabłko wystawione na licytacji po zmianie nazwy na beacon. Jabłko na licytacji występowało jako jabłko tylko z dopiskiem beacon.
Screen bana: ...image.png.c745a4dc931fb2a9126e099b017f3538.png

Chciałbym serdecznie przeprosić za mój błąd i prosiłbym o skrócenie kary bądź jej zdjęcie. To mój pierwszy raz kiedy dostałem bana i ostani. Życzę miłego dnia/wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Wystawianie przedmiotów z zmienioną nazwą jest ZABRONIONE. To tak jak nazwał byś zwykły papier: [czek:5000$] choć jest to dalej zwykły papier. Możliwe, że nie wiedziałeś o tym, że tak nie można. Jeśli się to więcej nie powtórzy to jestem za skróceniem kary.

  • Superka 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to za takie coś nie powinno być takiego bana XD, za gorsze rzeczy administratorzy dają bana na 2 dni. ( Alicja chyba ma okres), tak sobie przemyślałem i moje pytanie, czemu za napisanie w nazwie jakiegoś przedmiotu np. "kurwa" "jebać" itp. jest zdjęcie przedmiotu z licytacji przez administratora i nadania kary (około) 30 minut, a przy takim czymś administracja ma coś do tego, że jest to oszustwo podczas handlu XD, a nie jest, jest to wystawienie przedmiotu z niewłaściwą nazwą, więc ban powinien być na 30 minut ( może gdyby się zdarzały częściej takie akcje przez jednego gracza, wtedy można by dać bana na np. 2dni) Więc za całkowitym zdjęciem bana, żałosne.

  • Nie ośmieszaj się 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...