Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

IzITotson


IzITotson_król

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: IzITotson
Nick Administratora, który banował: zabsong
Kiedy to się stało?: o godzinie 21:42
Opis sytuacji: O godzinie 21:38 napisałem na chacie 7321 i dostałem bana od KrychaMieczXd za utrudnianie pracy, od razu po dostaniu bana wbiłem ts żeby go wyjaśnić, rozmawiałem z administracja ze nie powinienem dostać bana za liczbe 7312, po czym admin o nicku zabsong zaczął się ze mną kłócić ze wspominali ze nie można pisać liczby 7321, po czym zapytałem się czy może mi wysłać ss ze takie cos napisał, to powiedział ze nie, zaczął na mnie krzyczeć i po chwili powiedział żeby mnie Krycha odbanowal, po czym dal mi bana na 3 godziny.

Nie pozdrawiam!!!
Screen bana: ...

obraz_2022-06-17_215820947.png

obraz_2022-06-17_215835112.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Ciężko jest rozpatrywać odwołanie od 3-godzinnego bana. Pisanie liczby 21:37 nie jest śmieszne i nigdy nie było a ty do niej nawiązywałeś.

 

Odwołanie odrzucam, ban ci się skończył.

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...