Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

michal91231


michal91231
Wiadomość dodana przez Marcinek,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...michal91231
Nick Administratora, który banował: ...zabsong
Kiedy to się stało?: ... 20:50 17.06.2022
Opis sytuacji: ...zevqos zbudował mi takie gówienko i mówił ze zarobie na tym 4m w dzien i ogólnie zbudowal to i kazał mi zrobić sklep z guzikiem i cos tam za 4m i ja to zrobiłem i on kliknął to i kupił za 1m nie chcący i mówił ze mam mu oddać i mu oddalem a potem mówił ze mam to zrobić na np 000cisek albo bdmati itd . image.thumb.png.37cd1b8b0719dc6492e5beb06a6461e7.pngZdjęcie MSG przedstawia ze zevqos daje mi 1m niechący i mam mu oddac i to robie i mówi ze mam wykorzystać innych
Screen bana: ...image.thumb.png.b92642e50a1c98e250dc2b4d58916461.png

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban CAŁKOWICIE dobrze wydany. NIC nie usprawiedliwia cię od tego, że kogoś oszukałeś. Zevqos pokazał ci pomysł jak oszukać graczy, ty się dałeś i to zrobiłeś, ale jak widać, ktoś jest mądrzejszy od ciebie i zauważył oszustwo, oczywiście postanowił to zgłosić. Masz nauczkę na przyszłość, karma wraca🤪😂🤪🤡.

  • Mrozi 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, michal91231 napisał:

ty nie masz co robić XDD

 

Opisałem wszystko dokładnie z prawdą i wszystkim na podstawie, co podałeś wyżej. To, że przeszkadza ci moja opinia nic nie wnosi, będę się wypowiadał pod każdym odwołaniem propozycją itp. A jakiś żul mnie nie zatrzyma😉😂🤡.

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Posiadanie takich "sklepów" na działce jest zabronione, nie trzeba być nie wiadomo kim, żeby o tym wiedzieć. Bana otrzymałeś za sam fakt tego, że to wybudowałeś.

Patrząc na Twoje poprzednie bany nie jest to pierwszy raz, kiedy oszukiwałeś Graczy, dlatego blokada została według mnie wydana poprawnie.

 

Za odrzuceniem odwołania

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Jak budujesz takie rzeczy na na działce i próbujesz na ludziach wymusić kliknięcie na taką tabliczkę to po prostu ich oszukujesz. Zevqos pokazał ci sposób na oszustwo, ale to nie znaczy, że musisz coś takiego zbudować. Chyba masz własny mózg i potrafisz sam podejmować decyzje, co nie? Ban nadany słusznie. 

Za odrzuceniem 

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban słuszny, zevqos pokazal ci jak to zrobic a ty zrobiles, twoja wina. Wiedzilaes ze ten sklep polega po prostu na scamowaniu. Rozumiem jakbys był nie swiadomy tworząc to, ale byłeś. Frajerskie zachowanie ze strony zevqos, nie chodzi tylko o sam fakt pokazania tego ale wykorzystywania innych, początkujących graczy którzy skarrzyli sie , że zostali przez ciebie( zevqos ) oscamowani na np. 100k itp. Chociaż pamiętam jak sam zostales oscamowany na takie cos przez tracza "Grzybol"

Wedlug mnie jezeli takie coś się powtórzy powinienes zostac ukarany

A odwolanie, do odrzucenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Nie można robić takich rzeczy na działce, ban jest słuszny a odwołanie odrzucam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...