Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Preston


xMr0wka
Wiadomość dodana przez Marcinek,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ... xMr0wka
Nick osoby oskarżonej: ... Preston
Miejsce wydarzenia: ... Serwrer
Data i godzina wydarzenia: ... 17.06.2022 18:30 około 
Opis sytuacji: ... Na jego działce jest kopanie na betonie przelałem mu 60k po czym zablokował na działce i zablokował wiadomości do niego na msg
Dowody:

Screenshot_20220617-183905~2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co XDD mam cie na ignora i wgl masz zablokowany dostep na działce wcześniej [mam ss] niż mi przelałeś więc dla czego mi przelałeś 60k skoro wiedziałeś za masz ignore i brak dostępu, kase ci  oddam ale za takie coś to ty powinieneś dostać bana

Żal

nie mam /histori gdzie pisałeś kupie kopanie a jak już to z wcześniejszych godzin gdzie miałeś dostęp i nie ignora

 

Odpowiedż: Po prostu napisałem aby każdy wiedział i jak odrazu przelew? nie rozumiem, przeczytaj jeszcze raz to co u góry

 

Edytowane przez Preston
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Z tego co wiem, przelałeś kasę do ziomka bez żadnego uprzedzenia na początku, co jest twoim błędem. Do tego gracz miał cię już wcześniej zablokowanego. Jeśli gracz oskarżony nie kłamie, to jestem za odrzuceniem skargi.

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś sprzedaje u siebie na działce możliwość kopania z efektem beacona i dodatkowo reklamuje się na czacie, to wpierw należy do takiej osoby napisać i się dogadać. A nie tak o przelać mu pieniądze i domagać się dostępu do działki. Bo teraz to wygląda tak, że Preston ma jakieś swoje powody, które spowodowały, że dodał cię na listę ignorowanych osób. A ty go za to nie lubisz albo zyskując dostęp i tym ruchem chcesz mu narobić problemów, pisząc bezpodstawną skargę. Jeszcze bardziej przekonuje mnie w moim twierdzeniu twoja historia banów, która wygląda tak: 2dni bana za Oszustwo podczas handlu, 1dzień i 12godzin bana za Kradzież na działce i 2tygodnie bana za Notoryczna kradzież na działce, mimo banów i upomnień.

 

Skargę odrzucam

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...